Ujawniono sekretny luksusowy wiejski dom Putina

Ujawniono „luksusowy wiejski dom”, który rzekomo należał do żelaznej pięści prezydenta Rosji Władimira Putina i jego dziewczyny, byłej gimnastyczki Aliny Kabajewej.

Ze specjalnego raportu Dossier Center, które prowadzi w Rosji dziennikarstwo śledcze, wynika, że ​​Putin spędzał wakacje w wystawnym wiejskim domu pomiędzy granicami Rosji i Finlandii.

Mówi się, że wiejski dom znajdował się na terenie Parku Narodowego Jeziora Ładoga w Karelii, który przez lata był ukryty. Mówi się, że luksusowy dworek obejmuje 3 nowocześnie wybudowane domy, dwa lądowiska dla helikopterów, przystań i ranczo dla bydła.

Dom wyróżniał się bogatym wystrojem wnętrz, który został opublikowany na YouTube pod tytułem „Put's Secret Country Home”. Na obszarze, na którym znajdował się wiejski dom, znajdował się również naturalny wodospad, który również podobno został skradziony. Rosyjscy dziennikarze powiedzieli: „Nie ma wątpliwości, że prezydent przebywa tu na wakacjach. Podczas jego wizyt tutejsze siły bezpieczeństwa są zastępowane przez członków rosyjskiej Federalnej Służby Bezpieczeństwa, a wejścia i wyjścia są zamknięte. Nie można wejść tutaj. Nie tylko drogą powietrzną, ale także morską.

Chroniony przez system obrony powietrznej

Mówi się, że kraj ma w domu specjalny system obrony powietrznej, a od początku wojny rosyjsko-ukraińskiej wszystkie rezydencje Putina są chronione przez system przeciwlotniczy Pantsir S1.

Lokalne źródła podają, że Putin spędza tu wakacje przynajmniej raz w roku, że bliski przyjaciel Putina Jurij Kowalczuk ma w okolicy hotel, a dom w okolicy ma także rosyjski miliarder Roman Abramowicz.

„Newsweek” doniósł, że wiejska rezydencja Putina jest własnością firmy należącej do rosyjskiego biznesmena.

READ  Rada Bezpieczeństwa ONZ ponownie nie zgodziła się z kwestią Gazy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *