Departament Meteorologii ostrzega przed intensywnymi opadami deszczu i śnieguDepartament Meteorologii ostrzega przed intensywnymi opadami deszczu i śnieguW regionach północnych, centralnych i wschodnich spodziewany jest śnieg i sporadyczne mgły. Ryzyko lawinowe utrzymuje się w głębi wschodniego regionu Morza Czarnego oraz na północ i wschód od wschodniej Anatolii.

temperaturaSzacuje się, że w regionach centralnych i wschodnim regionie Morza Czarnego temperatura powietrza znacznie się obniży (o 8–10 stopni), w pozostałych regionach nie będzie znaczących zmian.

wiatr: Oczekuje się, że na wybrzeżach Marmara i Północnego Morza Egejskiego będzie wiał generalnie w kierunku północnym, z umiarkowaną i czasami średnią siłą, silne i czasami krótkotrwałe wichury (40-70 km/h). Kierunki północny i północno-wschodni.

Strażnicy

Ostrzeżenie dotyczące intensywnych opadów śniegu: W głębi wschodniego regionu Morza Czarnego, we wschodniej części wschodniej Anatolii oraz na wysokości rzeki Ciert spodziewane są obfite, a czasem obfite opady śniegu, dlatego należy zachować ostrożność i wyczulić się na niekorzystne czynniki, takie jak zakłócenia w ruchu drogowym, lód i śnieg oraz ryzyko lawin. .

potężny RÜGÂR UYARISI: Należy zachować ostrożność i czujność wobec możliwych negatywnych skutków, ponieważ na wybrzeżach Marmara i Północnego Morza Egejskiego spodziewany jest wiatr z kierunków północnych i północno-wschodnich, z możliwością wystąpienia silnych i sporadycznych krótkotrwałych burz (40–70 km/h).

Prowincje zaalarmowane żółtym kodem: Ağrı, Artvin, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Kars, Malatya, Muş, Rize, Siirt, Sivas, Trabzon, Dersim, Vandaman.

Pogoda w regionach

Marmara
Szacuje się, że będzie bardzo pochmurno, lekki śnieg w północnych częściach Stambułu, Kocaeli, Bursa, Yalova i Balakesir oraz słaby śnieg w większej liczbie obszarów. Szacuje się, że wiatry z północy i północnego wschodu będą silne i krótkotrwałe (40–70 km/h).

Edirne °C, 5°C
Bardzo pochmurno

Stambuł °C, 7°C
Przeważnie pochmurno z przelotnymi opadami deszczu i mżawki

Kirklareli °C, 3°C
Bardzo pochmurno

READ  Przerażające chwile w jego domu, gdzie poszedł prowadzić lekcję sportu

Kokeli °C, 6°C
Przeważnie pochmurno z przelotnymi opadami deszczu i mżawki

EGE
Szacuje się, że będzie przeważnie pochmurno. Oczekuje się, że wzdłuż północnego wybrzeża Morza Egejskiego będzie silny i krótkotrwały wiatr z północy i północnego wschodu (40–70 km/h). Oczekuje się, że na obszarach śródlądowych okresowo wystąpią mgły i zamglenia.

A.Karahisar °C, 2°C
Bardzo pochmurno

Denizli °C, 9°C
Bardzo pochmurno

IZMIR °C, 11°C
Bardzo pochmurno

Manisa °C, 9°C
Bardzo pochmurno

śródziemnomorski
Szacuje się, że wokół Kahramanmaras będzie bardzo pochmurno, na większych wysokościach wystąpią opady deszczu, przelotne opady deszczu oraz śnieg. Oczekuje się, że na obszarach śródlądowych okresowo wystąpią mgły i zamglenia.

Otóż ​​to °C, 20°C
Bardzo pochmurno

Antalya °C, 20°C
Bardzo pochmurno

HATAJ °C, 15°C
Bardzo pochmurno

Isparta °C, 6°C
Bardzo pochmurno

Środkowa Anatolia
Oczekuje się, że nad Karamanem i Sivas niebo będzie pochmurne, a nad Karamanem i Sivas można spodziewać się mgły i śniegu. Prognozowane są okresowe mgły i zamglenia.

Ankara °C, 2°C
Bardzo pochmurno

ESKİŞEHİR °C, 2°C
Bardzo pochmurno

Konya °C, 1°C
Bardzo pochmurno

JOZGAT °C, -3°C
Bardzo pochmurno

Zachodnie Morze Czarne
Szacuje się, że w okolicach Sinope będzie bardzo pochmurno i deszczowo. W wewnętrznej części regionu spodziewane są mgły, czasami mgły.

został oddzielony °C, 2°C
Bardzo pochmurno

Zwyczaj °C, 0°C
Bardzo pochmurno

SINOP °C, 7°C
Przeważnie pochmurno z okresowymi opadami deszczu

Songuldak °C, 8°C
Bardzo pochmurno

Środkowe i wschodnie Morze Czarne
W środkowej części Morza Czarnego niebo będzie pochmurne i deszczowe. Szacuje się, że opady deszczu na obszarach przybrzeżnych, deszczu ze śniegiem na obszarach śródlądowych i śniegu na większych wysokościach występują w postaci intensywnych opadów śniegu i lodu na wysokości ponad 500 m n.p.m. w Trabzon. Giresun, Gümüşhane, Rize i Artvin. W wewnętrznej części regionu spodziewane są mgły, czasami mgły. W wewnętrznej części wschodniego regionu Morza Czarnego istnieje ryzyko zejścia lawin.

READ  Gorbaczow, ostatni przywódca Związku Radzieckiego, który zakończył zimną wojnę i zdobył Nagrodę Nobla, zmarł w wieku 91 lat.

Amazya °C, 4°C
Bardzo pochmurno

Samsona °C, 8°C
Zachmurzenie przeważnie duże z okresowymi opadami deszczu i burzami

Płyta °C, 2°C
Bardzo pochmurno

Trapsona °C, 7°C
Będzie bardzo pochmurno z okresowymi opadami deszczu, na większych wysokościach przemieszanymi ze śniegiem i lodem. Oczekuje się, że opady deszczu będą coraz intensywniejsze na większych wysokościach.

Wschodnia Anatolia
Prognozuje się, że w całym regionie będzie pochmurno i przelotnie będzie padać deszcz, a na północy i wschodzie wystąpią opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Oczekuje się, że opady będą intensywniejsze na wschodzie, a na większych wysokościach okresami może wystąpić gęsty śnieg. Oczekuje się, że w regionie okresami wystąpią mgły. Na północy i wschodzie regionu istnieje ryzyko zejścia lawin.

ERZURUM °C, 1°C
Prognozowana jest bardzo pochmurna noc z okresowymi opadami śniegu i deszczu ze śniegiem. Miejscami należy spodziewać się intensywnych opadów deszczu.

KARS °C, -1°C
Prognozowana jest bardzo pochmurna noc z okresowymi opadami śniegu. Miejscami należy spodziewać się intensywnych opadów deszczu.

Maladia °C, 6°C
Zachmurzenie przeważnie duże z okresowymi opadami deszczu i mżawki

AWANGARDA °C, 5°C
Prognozuje się, że będzie przeważnie pochmurno, z okresowymi opadami śniegu i intensywnymi opadami śniegu. Oczekuje się, że opady będą intensywniejsze na południu i północy, a na większych wysokościach będą miały postać gęstego śniegu.

Południowo-wschodnia Anatolia
Przewiduje się, że będzie przeważnie pochmurno z deszczem i przelotnymi opadami deszczu na wschodzie i w okolicach Atiyaman oraz obfitymi, a czasem obfitymi opadami śniegu w górach Chiart. W godzinach porannych i nocnych przewidywane są mgły i sporadyczny śnieg.

Diyarbakir °C, 12°C
Zachmurzenie przeważnie duże z okresowymi opadami deszczu i burzami

ANTEP °C, 14°C
Zachmurzenie przeważnie duże z okresowymi opadami deszczu i burzami

SİİRT °C, 9°C
Przeważnie pochmurno, okresowe opady deszczu, na większych wysokościach duże opady śniegu

URFA °C, 16°C
Zachmurzenie przeważnie duże z okresowymi opadami deszczu i burzami

READ  Kontrakty terminowe na akcje spadają, gdy inwestorzy rozważają gołębie ostrzeżenie FedEx

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *