Walczyli Sakoba Kajmer i Fuad Ergin

Sakoba Kajmar i Fuad Ergin, dwa z najbardziej znanych nazwisk tureckiego rapu, starły się z obelżywymi obelgami w mediach społecznościowych.

Sakoba Kajmar (z lewej) – Fuad Ergin

Erkin odpowiadał na pytania zadawane mu podczas gościnnego wystąpienia. „Czy byłoby niegrzecznie, gdybym nazwał cię jednym z wielkiej trójki rapu? Nagle „2 pushda”– Czy możesz zacząć śpiewać? Na pytanie dotyczące Chesy i Sakopy udzielił następującej odpowiedzi: „Nie, nigdy bym tego nie zaczął mówić, ale powiem, że jedną z ich największych szans w życiu jest porównywanie się ze mną”.

Rozgniewany słowami Ergina Sakoba odpowiedział na artykuł opublikowany cztery lata temu przez swojego byłego przyjaciela. 'przypadkowo' Udostępniając piosenkę X ze swojego konta, powiedział: powiedział:

„Nie porównuj mnie i Chesy, to jest to samo; Obaj łączą leksykony osmańskie, aby pisać teksty. Poza tym nie kupiłeś mi mikrofonu ani koncertu, to trzy… Posłuchaj swojej piosenki FK.

Wszystkiego, co wiesz, nauczyłeś się ode mnie

Erkin odpowiedział na post Sakoby fałszywymi przekleństwami:

„Pieprzyć twój zawód uwielbienia. Nie próbuj ratować sytuacji, rzucając we mnie słowami przeznaczonymi dla ciebie, złodzieja słownika i muzyki. Jeszcze nie powiedziałam Wam, że to on do mnie zadzwonił i kazał słuchać swoich piosenek. Widziałeś wszystko, co wiedziałeś ode mnie. Skomponowałem także pierwsze utwory. zła kopia”

READ  Feyza Civelek: Kobieta musi być wystarczająca pod każdym względem, aby nie zdradzać swojego mężczyzny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *