Decyzja Abdullaha Awsiego w sprawie Abdulkadira Omura i Umuta Bozoka

Trener Trabzonsporu Abdullah Avcı, który stwierdził, że wynik nie był zadowalający, powiedział: „Jeśli ocenimy dzisiejszy mecz, pierwsza połowa była wyrównana. Nie daliśmy zbyt wiele, może nie mogliśmy wiele dać. Przegraliśmy wcześnie. Szczególnie Kiedy weszliśmy na boisko przeciwnika z piłką w ręku, dzisiaj przegraliśmy pierwszą połowę. Straciliśmy bramkę, gdy byliśmy daleko od rywala w polu karnym. Gra zawsze była wyrównana. W ten sposób w pierwszej połowie. Chcieliśmy w jakiś sposób być częścią gry. W drugiej połowie zamierzamy wprowadzić do gry Bagacetas. Możemy trochę dłużej utrzymać się przy piłce, w tamtym momencie 2. byliśmy na 2., 3. miejscu I nawet wychodząc w 4. meczu, nawet przy bardzo prostych stratach w środku pola, zwłaszcza jeśli w żadnym meczu nasz zespół nie jest doskonały, obrona osobista staje się bardzo jasna.Na dzień dzisiejszy 2., 3. i 4. bramka to piłki u naszych stóp bardzo proste straty, przeciwnik.Nie dogoniliśmy nas szeroko, idealnie, a my pozwoliliśmy im trafić. Teraz powinny nastąpić bliskie, precyzyjne wskazówki i ciepła komunikacja. To nie jest dobre. W grze są wzloty i upadki. Jasne, porażka może się zdarzyć, jest to część gry, ale nie powinno tak być w przypadku większej społeczności. Takich porażek w historii było niewiele. „Nie jest dobrze, oczywiście życie toczy się dalej i od grupy graczy i nas obu zależy, czy to wynagrodzimy” – powiedział.

„Wszyscy są smutni, my też jesteśmy smutni”

Zauważając, że byli smutni, Avcı powiedział: „Za cztery dni kolejny mecz ligowy. Musimy natychmiast się zjednoczyć, wyjść stąd i wrócić do prawdziwej gry. Ogłosiliśmy już nasz możliwy do osiągnięcia cel. Zebraliśmy. 25 punktów w 12 meczach od naszego przyjazdu Wyjazd na Puchary Europy „Powiedziałem, że 3 miejsce jest dla nas osiągalnym celem. Patrząc na to z dzisiejszej perspektywy, jesteśmy obecnie na 3. miejscu pod względem punktacji i gry, nawet jeśli nie jest to ładny ani odpowiedni wynik. Musimy się podnieść i kontynuować naszą drogę, aby osiągnąć ten cel w najlepszy możliwy sposób. „W tym sensie przepraszamy naszych fanów. Przyszli tutaj i nas wspierali. Wszyscy są smutni, my też. Musimy jednak podnosić głowy i od jutra kontynuować pracę. Gratulacje dla przeciwnika. Kontynuujmy pracę ,” powiedział.

READ  Bombowe wieści transferowe z włoskiej prasy! Odcięli 30 milionów euro od Galatasaray na armaty

„Nasza współpraca z Pagasetas będzie kontynuowana”

Mówiąc o odejściu Pakasetasa z drużyny, Awsi powiedział: „Transfer Pakesetasa nastąpił od dzisiaj. Odszedł od nas. Dziękujemy mu za jego usługi. Rozegrał 122 oficjalne mecze z Trabzonsporem. Byliśmy razem w 100 meczach. Poczuł się ważny Do ostatniego dnia.” „Dziękujemy mu za tak etyczne i właściwe postępowanie. Życzymy mu zdrowia i sukcesów w przyszłym życiu. Nasza współpraca z Paksedas będzie kontynuowana” – powiedział.

„Wyniki są całkowicie pro-life”.

Abdullah Awsi udzielił następującej odpowiedzi na pytanie dotyczące zawodników Abdulkadira Omura i Umuta Bozoka, o których zgłoszono, że pracują oddzielnie od zespołu:

„A jeśli chodzi o Abdulkadira Omura i Umuta Bozoka, „poza zespołem” czy coś innego? Abdulkadir Omur jest jednym z najbardziej utalentowanych zawodników, którzy w ostatnim czasie wyszli z akademii Trabzonsporu. Zdobył wszystkie trofea w Trabzonsporze i stał się ważny. pracował w reprezentacji narodowej. , będzie to robić nadal. Jesteśmy takim zawodnikiem. Właściwie jego nazwisko w klubie to Ömür Avcı. Łączy nas z nim taka relacja i więź. Za wszystko, dla mnie, dla tobie, personelowi klubu, profesjonalistom, od czasu do czasu może wystąpić zmęczenie fizyczne i psychiczne. Możemy to zrobić dobrze. Zrozumiałe. Myślę, że Omar też tego doświadcza. Ten proces, przeżywa wzloty i upadki, wzloty i upadki upadki, czasem opuszczając swoje pole, czasem będąc gdzie indziej, czasem zadając sobie pytania i odpowiedzi, czasem uzyskując wsparcie, wymieniając się pomysłami. W rzeczywistości mogła to być decyzja podjęta wspólnie z naszym kierownictwem. A jak najlepiej pozyskać Abdulkadira Omara, aby stworzyć środowisko, w którym nasz Prezydent będzie mógł odzyskać umysł i energię? Tak łatwo jest stracić zawodnika, stracić osobę, że w moim życiu nie ma słowa o wyjściu ze składu. Wygłoszone przemówienia i podjęte decyzje w całości opowiadają się za zwycięstwem Ömüra. On jest naszym dzieckiem. Kochajmy dalej. Pewnego dnia nastąpią podziały zawodowe, ale nasza przyjaźń będzie trwać zawsze. Taka jest decyzja dotycząca Ömüra. „Odejście” nie jest dla mnie właściwym słowem.

READ  Kiedy, o której godzinie i na jakim kanale będzie transmitowany na żywo mecz Istanbulspor - Galatasaray? | Trendiol Super League - Wiadomości z ostatniej chwili Galatasaray

„Wydajność może mieć wzloty i upadki”

Abdullah Avcı powiedział o Umucie Bozoku: „Umut to zawodnik, który został tu zwerbowany za moich czasów 2 lata temu. Czasami mogą wystąpić wzloty i upadki w moich występach. Rekrutowałem też do Enis Destan, ale dzisiaj jego wyniki mogą wzrosnąć. Ludzie mogą. Chcę zostawić organizacje tam, gdzie są. Ja też.” „ Były takie momenty, kiedy wychodziłem, kiedy przyjechałem. Menedżerowie mogą odejść, piłkarze mogą odejść, profesjonaliści mogą odejść. Zawsze szanujemy możliwość odejścia, ale dopóki nie odejdą, gracze mają możliwość do końca wykonywać swoją pracę na 100 procent, ponieważ mają profesjonalne kontrakty. Dlatego proces ten jest nieco bolesny i nie szkodzi zdrowiu. „Podzieliliśmy Umutha w ten sposób, odejdzie, jeśli odejdzie, jakie kroki należy podjąć zgodnie z interesem klubu” – powiedział.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *