Dargan i jego żona Pinar głosowali razem w drugiej turze wyborów! Dopuszczenie Pınara Tevetoğlu do udziału w wyborach stało się tematem w mediach społecznościowych

Mieszkający w Niemczech odnoszący sukcesy piosenkarz Targan i jego żona Pınar Tevetoğlu pojechali głosować w wyborach prezydenckich w drugiej turze. Żona Targana, Pınar Tevetoğlu, podzieliła się z mężem pozami, które dali przy urnie wyborczej, na swoim koncie w mediach społecznościowych, co stało się wydarzeniem. Kiedy ktoś krytykuje Pınar Tevetoğlu, inni użytkownicy oficjalnie odpowiadają na komentarz.

Wraz ze wzrostem liczby przypadków koronawirusa w Turcji Targan, nazywany Megastarem, który kilka lat temu przeprowadził się do Niemiec i nadal tam mieszka, wrócił do urn wraz z rozpoczęciem procesu głosowania za granicą.

Dali swoje miesiące

Tarkan i jego żona Pinar Tevedoğlu głosowali w drugiej turze wyborów prezydenckich 28 maja. „Głosowaliśmy” – powiedział Targan na swoim koncie na Instagramie, które ma 6,2 miliona obserwujących i udostępnił ich zdjęcia pozujące z żoną przy urnie wyborczej.

Reagował, gdy został poturbowany przez krytykę

do urny wyborczej gra Dargan i jego żona, którzy poszli ze strojami, przykuli uwagę użytkowników. Strój Pınara Tevetoğlu był celem brutalnej krytyki. Kiedy jeden z użytkowników skomentował: „Żona Darkhana nie powinna taka być”, inni użytkownicy ostro zareagowali na ten komentarz.

syn Tiki Sklep Dargan i jego żona Pinar głosowali razem w drugiej turze wyborów! Dopuszczenie Pınara Tevetoğlu do udziału w wyborach stało się tematem w mediach społecznościowych

READ  Thianet nie mówi, że pieniądze to pieniądze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *