Czy szarżujący Justina Herberta mogą pokonać szefów? Czy święci będą najlepszymi dolarami?

To jest jak podrzucenie i nie bez powodu. Błąd kontuzji ugryzł obie te drużyny w pierwszym tygodniu, choć wygląda na to, że Patriotom udało się uciec. Świetny przegląd Dla ich debiutanta, Mac JonesBardziej niż Steelersi? DJ Watt.

Wydaje się, że Watt uniknął tragicznych konsekwencji Z jego raną piersiowąNiestety, obrona Pittsburgha, która była zaciekła w pierwszej połowie dogrywki Steelersów. Podbij Bengal — w niedzielę powinien obejść się bez Obrońcy Roku.

Pittsburgh nadal ma najlepszych obrońców — Cameron Heyward, Alex Highsmith I Minka Fitzpatrick Wszyscy odegrali kluczową rolę w pierwszym tygodniu – sprawiając, że Jones ślinił się na myśl o presji – mimo że „czuł się dobrze”. Skurcz pleców Jest doświadczony na początku sezonu. Po tygodniu forsowania Joe Burrow Po pięciu największych stratach w karierze niedzielny pojedynek powinien być jak stek na obiad dla tych Steelerów, którzy przygotowują się do ataku Patriotów. Tydzień 1 przegrana z Miami.

Mam jednak złe wieści: Steelers nie wygrali meczu bez Watta w początkowym składzie (0-4) od czasu dołączenia do zespołu w 2017 roku.

Mogło to sprowadzić się do wykroczenia Pittsburgha, który nie był idealny w ostatni weekend. Na domiar złego, Najee Harris Powiedział jednak, że ma do czynienia z kontuzją nogi: Zagra w niedzielę. Jeśli w drugim roku RB jest mniej niż pełna siła, Mitch Trubisky Będzie musiał wyjaśnić więcej przewinień Pittsburgha niż w pierwszym tygodniu. Na szczęście dla Pittsburgha Trubisky był jednym z niewielu rozgrywających, którzy od czasu wejścia do ligi wygrali mecze, w których jego drużyna zdobyła mniej niż 24 punkty (12 zwycięstw). 2017 — drugi Ben Roethlisberger (16)

Trubisky wie, jak wygrywać bez kluczowego obrońcy: The Bears wygrali oba jego starty. Khalil Mak Odsunięty na bok w 2018 roku. Czas, aby Mitch przekazał swojemu wewnętrznemu Big Benowi.

READ  Bostoński ojciec został usunięty z listy operacji przeszczepu serca, ponieważ stan szczepionki „bardzo, bardzo szybko” psuje się, mówi rodzina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *