„Byłam prześladowana w Internecie, gdy byłam w ciąży z dziećmi”

Dobre zdjęcia

Aktorka Meghan Markle, która została księżną Sussex, poślubiając księcia Harry'ego w Anglii, skrytykowała „nieskończenie toksyczny system” w mediach społecznościowych i ogłosiła, że ​​była prześladowana w Internecie, gdy była w ciąży ze swoimi dziećmi, Archiem i Lilybet.

Przemawiając na konferencji prasowej South by Southwest (SXSW) w Teksasie w USA, Meghan Markle powiedziała, że ​​obecnie trzyma zdrowy rozsądek z daleka od takich komentarzy.

Jej mąż, książę Harry, z pierwszego rzędu wysłuchał przemówienia Meghan Markle z okazji Dnia Kobiet, 8 marca.

Księżna Meghan powiedziała, że ​​czasami użytkownicy mediów cyfrowych zapominają o swoim człowieczeństwie.

Markle, która była również zaangażowana w proces produkcji filmu dokumentalnego o procesie małżeńskim Harry'ego i Meghan, który ma zostać opublikowany w serwisie Netflix, powiedziała: „Większość molestowania i znęcania doświadczyłam w mediach społecznościowych i świecie internetowym. była w ciąży z Archiem i Lily.”

„Nie mogę zrozumieć, dlaczego ludzie są tak nienawistni i okrutni” – dodał.

Podczas swojego wystąpienia Markle poruszyła także kwestię tego, jak ważne jest reprezentowanie macierzyństwa na różne sposoby w świecie filmu i rozrywki.

Księżna stwierdziła też, że nie rozumie, dlaczego kobiety tak bardzo nienawidzą się w mediach społecznościowych.

Meghan Markle i jej mąż, książę Harry, byli ostro krytykowani w mediach po rezygnacji z obowiązków królewskich w Anglii.

Od czasu przeprowadzki do Ameryki para rzadziej pojawiała się publicznie.

READ  Ludzie, którzy widzieli Belina Carahana z obrażeniami twarzy, nie mogli uwierzyć własnym oczom! Następnie wyjaśnił, co stało się z jego twarzą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *