Bicie rekordów oglądalności w Turcji przez jakiś czas… Dziecięca gwiazda popularnego serialu telewizyjnego Alf i jego pies w tajemniczych okolicznościach umierają

Data utworzenia: 11 lipca 2024 r., 16:32

Benji Gregory, dziecięcy bohater popularnego niegdyś serialu telewizyjnego Alf w Turcji, został znaleziony martwy wraz ze swoim psem. Chociaż przyczyna śmierci Gregory’ego nie została jeszcze ustalona, ​​rodzina aktora koncentruje się na problemach zdrowotnych spowodowanych ekstremalnym upałem. Popularny aktor grał Briana Tannera w serialu emitowanym w latach 1986-1990.

class=”medyanet-inline-adv”>

Benji Gregory, dziecięca gwiazda znanego na całym świecie serialu telewizyjnego ALF, który odniósł krótkotrwały sukces w Turcji, został w zeszłym miesiącu znaleziony martwy wraz z psem w samochodzie. Siostra aktora, która wczoraj po raz pierwszy podzieliła się z prasą wydarzeniem, poinformowała, że ​​13 czerwca na parkingu banku w Peoria w Arizonie znaleziono martwe ciało aktora w jego samochodzie.

Miał ze sobą psa.

Dlaczego Gregory (46 l.) zmarł, wciąż pozostaje tajemnicą. Uważa się jednak, że słynny aktor, który zaparkował samochód na parkingu, aby załatwić sprawę pod bankiem, ze względu na zły stan zdrowia nie był w stanie wysiąść z samochodu. Uważa się, że śmierć aktora nastąpiła na skutek ekstremalnego upału – 13 czerwca w Peorii temperatura przekroczyła 40 stopni. Jego rodzina twierdzi, że popularny aktor cierpiał na depresję, chorobę afektywną dwubiegunową i bezsenność. W samochodzie, w którym znajdował się aktor, znaleziono także martwe ciało psa Gregory’ego PUG, Hansa.

class=”medyanet-inline-adv”>

Alb jest dziecięcą gwiazdą serialu

Gregory zyskał światową sławę dzięki bardzo popularnemu w naszym kraju serialu ALF, opowiadającym o przygodach kosmity na Ziemi. Serial opowiadał o przygodach urodzonego w kosmosie ALF-a z amerykańską rodziną Tannerów i rodzinnym kotem Luckym. Słynny turecki dramaturg Müşfik Kenter ożywił Alfa swoim głosem. Gregory grał Briana Tannera, najmłodszego syna rodziny w serialu. Popularny aktor wystąpił w 101 odcinkach serialu emitowanego na antenie NBC w latach 1986–1990.

Bicie rekordów oglądalności w Turcji przez jakiś czas... Tajemnicza śmierć popularnego dziecięcego serialu telewizyjnego Albina i jego psa

Był zaangażowany w wiele projektów

READ  Futrzane kapcie za 42 tysiące lirów marki Aslihan Dogan Duran

Benjy Gregory zagrał także w znanych serialach z lat 80., takich jak Drużyna A, Fantastyczny Max i Strefa mroku. Gregory, który w latach 90. grał różne role w kilku filmach, opuścił Hollywood w 2003 roku i dołączył do marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych. Gregory zakończył służbę w marynarce wojennej i został zwolniony w 2005 roku. Od tego czasu aktor mieszka w Arizonie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *