Bardzo ostra reakcja Kemala Kılıçdaroğlu na twierdzenie Fatiha Portakala: To wstyd, to porażka.

class=”medyanet-inline-adv”>

Kandydat na burmistrza CHP Afyonkarahisar, Burku Koksal, zwrócił się do publiczności na placu wiecowym, mówiąc: „Kiedy zostanę wybrany, drzwi gminy Afyonkarahisar będą otwarte dla wszystkich partii politycznych z wyjątkiem partii DEM”. Użył następujących stwierdzeń, które spotkały się z wielką reakcją.

Zaprzecza „wpadce Ozila”

Kiedy lider CHP Özgür Özel nazwał wypowiedzi Köksala „przejęzyczeniem”, Köksal wydał oświadczenie, w którym podtrzymał swoje słowa i że jego przemówienie nie było przejęzyczeniem.

Imamolu pokazał drzwi

Najsilniejszą reakcję w CHP na słowa partii DEM Köksala wyraził Ekrem İmamoğlu. İmamoğlu powiedział o Köksalu: „Albo znajdzie pracę, albo znajdzie inną imprezę”.

Fatih Portugalia: Klicharoglu wydał instrukcje

Programista telewizyjny Fateh Portugal wysunął kontrowersyjne stwierdzenie dotyczące komentarzy partii DEM Burku Goksel. W Portugalii transmisja na żywo: „Myślę, że zrobiono to zgodnie z instrukcją. Mówię wam wyraźnie, jego imię jest jednym z imion najbliższych Kılıçdaroğlu. Nie mogę udowodnić instrukcji, ale myślę, że pochodziła od Kılıçdaroğlu. Spójrz. , Mówię to wyraźnie. Ponieważ Kılıçdaroğlu İmamoğlu jest dla niego ważny. „Kılıçdaroğlu dokonuje obliczeń na przyszłość po 1 kwietnia” – powiedział.

class=”medyanet-inline-adv”>

Twarda odpowiedź Klicharokula

Kemal Kılıçdaroğlu odpowiedział na oświadczenie Fatiha Portakala bardzo ostrymi słowami. Na swoim koncie w mediach społecznościowych Kılıçdaroğlu napisał w swoim oświadczeniu: „Nazywanie obecnego przywódcy Republikańskiej Partii Ludowej osobą krótkowzroczną jest podłe i niegrzeczne! Po pierwsze nie pozwolę na to!” „Oszczerstwa, których nie mogę udowodnić. „Nie ma człowieczeństwa, dziennikarstwo to wstyd! To dno. „Wstyd dla przywódcy, który myśli o udzielaniu takich rad i chociaż na chwilę chce zaszkodzić swojej partii! Nienawidzę widoku wymiotów! Twierdzenie, że nie można udowodnić, że jest to dobre dla innych, to wstyd!” – stwierdził.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *