Barcelona przegrywa po dogrywce w ekscytującym meczu, w którym strzeliło 8 bramek! Strzelił 5 goli na własnym boisku.

Barcelona i Villarreal zmierzą się w 21. kolejce La Liga. Szalony mecz, w którym padło 8 bramek, miał zupełnie inny scenariusz.

Villarreal objął prowadzenie 2:0 po bramkach Gerarda Moreno w 41. minucie i Eliasa Accomacha w 54. minucie.

Barcelona przegrywa 2:0!

İlkay Gündoğan wszedł na boisko w 60. minucie w Barcelonie i zmniejszył przewagę do jednego. Barcelona zwiększyła presję po golu Ilkaya, a Petrie wyrównał w 68. minucie. Bramka samobójcza w 71. minucie byłego zawodnika Besiktasu, Erica Bailly'ego, po 11 minutach dała Barcelonie prowadzenie 2:0 do 3:2.

VILLARREAL UZATMADA 3 PUANI ALDI

Villarreal jednak się nie poddał. W 84. minucie meczu na scenę wszedł Gonzalo Guedez i strzelił gola, dzięki czemu Barcelona uzyskała wynik 3:3. W miarę upływu ostatnich minut dogrywki Villarreal zwiększał presję. Były zawodnik Trabzonsporu, Sörloth, wszedł na boisko w 90+9. minucie i wyprowadził Villarreal na prowadzenie.

Jose Morales dokończył szalony mecz. Morales wszedł na scenę, gdy minuty wskazywały 90+12 i strzelił piątego gola dla swojej drużyny, dając Villarrealowi 3 punkty.

Dzięki temu Barcelona kontynuowała grę z 44 punktami. Dzięki temu zwycięstwu zespół Villarreal wzrósł do 23 punktów.

W następnym meczu ligowym Barcelona podejmie Osasunę. Villarreal zmierzy się u siebie z Cádiz.

READ  Ostrzeżenie od Hikmeta Karamana dla Montelli przed meczem z Holandią: Musimy zachować ostrożność