Alper Gezeravcı: Planujemy dotrzeć na Księżyc

Alper Gezeravcı: Planujemy dotrzeć na Księżyc – Wiadomości technologiczne

Pierwszy turecki astronauta Alper Gezeravcı, który wziął udział w „Sports Fest 2024” organizowanym przez Uniwersytet Nauk o Zdrowiu w Ankarze, powiedział: „Planujemy w przyszłości dotrzeć na Księżyc za pomocą rakiety wykonanej przy użyciu zasobów i układu napędowego naszego własnego kraju. Rakieta wyniesie go w kosmos w ciągu kilku miesięcy. Kesaravsi spotkał się ze studentami na „Sports Fest 2024” organizowanym przez Uniwersytet Nauk o Zdrowiu.

„Wyznaczamy wykonalne cele”

Gezeravcı, prorektor Uniwersytetu Nauk o Zdrowiu. Dr. Mustafa Zer również przyszedł z nim. „Cieszę się, że mogę podzielić się z Wami prawdziwym właścicielem historii, która urzeczywistnia się naszą silną wolą. W 100. rocznicę powstania naszej Republiki Turcji w grudniu 2018 r. Agencja Kosmiczna i różne organizacje patronackie pewnej organizacji, ” powiedział Kesaravsi, który powiedział, że Turcja postępuje w przemyśle kosmicznym nie mając celów utopijnych, ale realnych. Prowadzić operacje w sektorze kosmicznym pod kontrolą. .”

Najważniejsze nagłówki dnia

Wszelkie prawa do artykułów, aktualności, filmów i zdjęć publikowanych w serwisie haberturk.com należą do Haberturk Gazetecilik A.Ş. Cytowanie źródła bez zgody nie jest możliwe.

Prawa autorskie © 2021 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Habertürk Gazetecilik A.Ş.


READ  5 trendów technologicznych, które wyznaczą przyszłość — wiadomości techniczne z ostatniej chwili

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *