AOC twierdzi, że zmiana koloru Teksasu na niebieski jest nieunikniona podczas zatrzymania kampanii

NOWYMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Reprezentant. Aleksandrii Ocasio-Cortez, DN.Y., powiedział: Teksas Tłum w sobotę, że jest nieuniknione, że Teksas zmieni kolor na niebieski, gdy poparła dwóch kandydatów do Kongresu przed prawyborami w przyszłym miesiącu.

Ocasio-Cortez, który miał mieszane wyniki, gdy popierał kandydatów, był w San Antonio, by wspierać kampanie Jessiki Cisneros i Grega Casara. MySanAntonio.com poinformował, że Ocasio-Cortez powiedział tłumowi, że obaj mają jej poparcie, ponieważ popierają Medicare dla wszystkich, związki i wolność reprodukcyjną.

„Oto, co jest ekscytujące w wyścigu Jessiki i wyścigu Grega… jest to, że jeśli odwrócimy Teksas, odwrócimy kraj. Kontynuowała”, że Teksas zmieni kolor na niebieski jest nieunikniony. Pytanie tylko kiedy. Będziemy walczyć o godną płacę, upewnimy się, że połączymy się z tym stanem… i upewnimy się, że ani jeden grosz nie zostanie wyzyskiwany żadnemu pracownikowi, zwłaszcza nieudokumentowanemu.

Ocasio-Cortez nie odpowiedział od razu na e-mail po godzinach od Fox News.

Reprezentant Nowego Jorku nie jest pierwszym politykiem, który wyobraża sobie świat, w którym Partia Republikańska traci kluczowe 38 głosów z kolegium elektorskiego Teksasu, co jest koszmarem dla partii. We wrześniu 2019 r. s. Ted Cruz z Teksasu powiedział, że stan będzie blisko w wyborach prezydenckich w 2020 roku. (Były prezydent Trump przejął państwo, wygrywając 52,1% do 46,5%) prezydenta Bidena

Reprezentant. Alexandria Ocasio-Cortez przemawia podczas konferencji prasowej na wiecu „Get Out the Vote” 12 lutego 2022 r. w San Antonio w Teksasie. (Zdjęcie: Brandon Bell / Getty Images)
(Zdjęcie: Brandon Bell / Getty Images)

„Jeśli przegramy Teksas, gra jest skończona” – powiedział Cruz podczas śniadania dla Christian Science Monitor. „Nie wierzę, że Teksas zmieni kolor na niebieski, ale najważniejsze jest to, że będziemy musieli pracować, aby komunikować się i wyrzucać ludzi”.

Macarena Martinez, dyrektor ds. komunikacji Republikańskiego Komitetu Narodowego w Teksasie, powiedział Fox News Digital w rozmowie telefonicznej, że inwestycja RNC w Lone Star State jest największa w historii organizacji.

POBIERZ APLIKACJĘ FOX NEWS

Cisneros, który chce usiądź z fotela zasiedziałego Reprezentant. Henry Cuellar, D-Texas, w 28. Okręgu Kongresowym Teksasu. Casar startuje w 35. okręgu Texas House.

Michael Lee z Fox News i Associated Press przyczynili się do powstania tego raportu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *