Amerykańscy naukowcy ogłosili dowody na uzdrowienie na całym świecie! Zawiera 7000 razy więcej omega-3 niż ryby

Ibrahim Sarakoglu, który ściśle przestrzega zaleceń dotyczących zdrowego trybu życia, powiedział, że zabijająca raka żywność, którą nazwał cudowną żywnością, skutecznie zapobiega miażdżycy i udarowi mózgu. Okazuje się, że to, co Ibrahim Sarasoglu okrzyknął naturalnym olejem, zawiera 7000 razy więcej omega-3 niż ryby. Amerykańscy naukowcy odkryli w swoich badaniach, że naturalne oleje mogą zmniejszać ryzyko udaru mózgu i chorób serca.

Ryzyko policyjne związane z tłuszczem zwierzęcym

Z drugiej strony nowe odkrycia zgłoszone przez American Heart Association sugerują, że ci, którzy jedli najwięcej olejów roślinnych, byli o 12 procent mniej narażeni na udar niż ci, którzy jedli ich najmniej. Doniesiono również, że ci, którzy spożywali najwięcej tłuszczów nasyconych pochodzenia zwierzęcego, byli o 16 procent bardziej narażeni na udar niż ci, którzy spożywali ich najmniej. „Rodzaj tłuszczu jest ważniejszy niż całkowita ilość spożywanego tłuszczu” – powiedział Fengli Wang z Harvardu, główny autor badania.

Może zmniejszyć śmiertelność

Dr. „Niewielkie ograniczenie spożycia czerwonego i przetworzonego mięsa może zmniejszyć ogólną śmiertelność o 13 procent, a liczbę zgonów z powodu chorób serca o 14 procent” – powiedział Frank Hu. Badanie przeprowadzone na 120 000 pielęgniarek i pracowników służby zdrowia na podstawie 27-letnich danych dotyczących zdrowia wykazało, że wielonienasycone kwasy tłuszczowe, takie jak oleje roślinne, olej kukurydziany, olej szafranowy, olej słonecznikowy, olej sojowy itp. Badano jednonienasycone kwasy tłuszczowe.

Korzyści z siemienia lnianego

Spożywanie siemienia lnianego, które pekluje się w postaci oleju i nasion. Dr. Gorąco polecany przez Ibrahima Saraçoğlu. Sarasoglu wyjaśnił korzyści i właściwości siemienia lnianego.

Zwalcz raka za pomocą wysokich kwasów tłuszczowych

Bogatszy niż ryby pod względem kwasów tłuszczowych omega-3, spożywanie zarówno wnętrzności, jak i skorupy, działa leczniczo na organizm. Olej lniany, szeroko stosowany w Egipcie i krajach azjatyckich, zawiera 7000 razy więcej kwasów tłuszczowych omega-3 niż ryby. Niezbędny jest olej lniany tłoczony na zimno, bogaty w kwasy tłuszczowe omega-6 i omega-9.

READ  45 procent roślin kwitnących jest zagrożonych wyginięciem

Chroni przed cukrzycą

Siemię lniane zawiera kwas alfa-linolenowy (ALA), roślinny kwas tłuszczowy omega-3, który korzystnie wpływa na układ krążenia. Kwas alfa-linolenowy działa przeciwzapalnie, odgrywa aktywną rolę w zwalczaniu osteoporozy, która powoduje utratę masy kostnej oraz chroni przed cukrzycą typu 2.

Stosowany w produkcji farmaceutycznej

Przekazując ważne informacje na temat raka płuc, prof. İbrahim Saraçoğlu nie mógł dokończyć tego dania, które jest bogatsze niż ryby pod względem kwasów tłuszczowych omega-3. Ibrahim Sarasoglu powiedział, że jest bardzo przydatny dzięki zawartym w nim składnikom odżywczym i skórce, dodając, że ta żywność jest nawet stosowana w medycynie.

Jak spożywa się siemię lniane?

Kiedy siemię lniane jest mielone, utlenia się szybciej z powodu zwiększonego kontaktu z powietrzem. Dlatego zaleca się spożywanie go w całości. Spożywany w postaci proszku należy przechowywać w szklanym słoju i spożywać w małych ilościach bez czekania.

Korzyści z oleju lnianego dla skóry obejmują napinanie skóry i zapobieganie wiotczeniu. Olej lniany pomaga leczyć egzemę, chorobę skóry charakteryzującą się suchą, swędzącą i zaczerwienioną skórą, poprzez zwiększenie elastyczności skóry.

Kliknij, aby przejść do strony głównej
Jeśli wiesz, że to jest złe, nie bierz tego do ust! Zabija układ odpornościowy
Ostrzeżenie przed burzami dla Ankary!
Babala zaznaczył program w telewizji! Kaftancioglu…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *