Umowa, która wstrząśnie Super Ligą! Başakşehir sprowadza Nuriego Sahina, który zastępuje Emre Belosoğlu

Mówi się, że Medipol Basakehir zastąpi trenera Hull City Emre Belosoglu na Nuri Sahinie.

Medipol Başakşehir wybrał następcę Emre Belözoğlu, który ma objąć Hull City w przyszłym sezonie. Według raportu Ajansspor; Emre Beözoğlu przechodzi do Hull City i zostaje zastąpiony przez Nuriego Sahina.

Przygoda się kończy

Nuri Shahin, który rozpoczął nową karierę jako zawodnik-trener we Fraport TAV Antalyaspor, nie kończąc aktywnej kariery piłkarskiej w zeszłym sezonie, kończy swoją przygodę na Morzu Śródziemnym. Shahin przybywa do Stambułu po tym, jak w tym sezonie pracował tylko jako trener rezerwowy w Antalyi.

Jedziemy do Hull City

Emre Belözoğlu rozstanie się z Medipol Başakşehir i przejmie Hull City należące do Acuna Ilıcalı. Strony doszły do ​​porozumienia co do zasady na nowy sezon.

współczynnik stabilności

Nuri Sahin, który miał dołączyć do Galatasaray pod koniec ubiegłego sezonu, kontynuuje pracę w Antalyasporze. Shaheen nie spełnił oczekiwań w tym sezonie. Najważniejszym powodem wyboru Baszakira było jednak przywiązanie młodego nauczyciela do miejsca, w którym pracował.

syn Tiki gra Umowa, która wstrząśnie Super Ligą! Başakşehir sprowadza Nuriego Sahina, który zastępuje Emre Belosoğlu

READ  Oglądaj mecz TRABZONSPOR na żywo 📺 | O której godzinie mecz Trabzonspor - Ankaragücü? Który kanał? - Trabzonspor z ostatniej chwili

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *