47-letni spiker gwiazd Burcu Esmersoy dzieli się swoimi sportowymi chwilami. Jego fizyka zafascynowała patrzących – Magazine News

Burcu Esmersoy, która jest żoną biznesmena Nazıma Akmandila we Włoszech, jest jedną z najbardziej aktywnych gwiazd mediów społecznościowych.

2 września Esmerzoi przyniosła na stół weselny swój dwuletni związek z Akmandilem. Para, która pobrała się we Włoszech, skąd wziął się plan ślubu, wzięła drugi ślub 7 września w lokalu w Ulus, w którym wzięło udział około 250 gości.

Dzielenie się stało się programem

Ostatni post Burcu Esmersoya wzbudził zainteresowanie. Poinformował o swoim najnowszym filmie z gry.

Pobrali się we Włoszech

Esmerzoi przerwała zabawę, nie odrzucając na weselu próśb dziennikarzy o wywiad, mówiąc: „Ślubujemy po raz drugi. Mieliśmy wesele w Bodrum, ale byliśmy zbyt zmęczeni i tak będzie. Nie ma tam ślub. Pomyśleliśmy, że powinniśmy zorganizować tutaj wesele dla przyjaciół, którzy nie mogą przyjechać do Włoch. Moja siostra jeździła do Włoch.” To było tak, jakby to małżeństwo było stworzone dla niego” – powiedział.

„Mam nadzieję, że będziemy żyli długo i szczęśliwie”

Nazım Akmandil wyraził swoje uczucia: „Nawiązaliśmy dziś dobry związek. Mam nadzieję, że będziemy szczęśliwi przez resztę naszego życia”.

„Bez dzieci”

Burcu Esmersoy, o której mówiono, że jest w ciąży po drugim małżeństwie, stanowczo zaprzeczyła tym twierdzeniom, twierdząc, że „dziecko nie ma nawet znamion”.

READ  Szalona przepowiednia Bitcoina w The Simpsons

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *