2022 WWE Clash at the Castle – wyniki: aktualizacje na żywo, podsumowanie, oceny, mecze, karta, czas rozpoczęcia, najważniejsze wydarzenia

WWE wraca do Wielkiej Brytanii w sobotnie popołudnie na Clash at the Castle. Impreza była pierwszym stadionowym pokazem WWE w kraju od ponad 30 lat. W głównym turnieju Roman Reigns będzie bronił Undisputed WWE Universal Championship przeciwko Anglikowi Drew McIntyre. McIntyre zakończy swoje dwuletnie panowanie jako mistrz świata i wyśle ​​fanów do domu szczęśliwych.

Liv Morgan broni swojego SmackDown Women’s Championship przeciwko Shaynie Baszler, podczas gdy Gunther broni Intercontinental Championship przeciwko Sheamusowi w innych walkach o tytuł.

WWE Clash at the Castle będzie transmitowane na żywo ze stadionu Principality w Cardiff w Walii w sobotnie popołudnie. Rozpocznie się o godzinie 13:00 czasu wschodniego, a start rozpocznie się godzinę wcześniej w południe ET na Peacocku. CBS Sports będzie Ci towarzyszyć przez cały czas trwania wydarzenia, dostarczając aktualizacje i najciekawsze momenty akcji na poniższym blogu na żywo.

Starcie na karcie Castle Match 2022

  • Niekwestionowane uniwersalne mistrzostwa WWE — Roman Reigns (c) kontra Drew McIntyre
  • Mistrzostwa SmackDown Kobiet — Liv Morgan (c) kontra Shayna Bassler
  • Bianca Belair, Asuka i Alexa Bliss kontra Bailey, Yu Sky i Dakota Guy
  • Seth Rollins kontra Matt Riddle
  • Mistrzostwa międzykontynentalne — Gunther (c) kontra Sheamus
  • Edge & Rey Mysterio kontra Judgement Day (Finn Balor i Damian Priest)
  • Madcap Moss & The Street Zyski vs. Teoria Austina i Akademia Alfa (Kickoff Show)

READ  Dow spada o ponad 900 punktów, odnotowując największy spadek od 3 miesięcy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *