2022 Prognozy, typy, faworyci Masters: Jeden z tych dziewięciu golfistów wygra w Augusta National

Obrazy Getty

AUGUSTA, Ga. – 86. Masters jest już za kilka godzin, a wyścig konny w kierunku kolejnej zielonej kurtki jest tak otwarty, jak w ostatnich latach. Dzieje się tak po części dlatego, że na szczycie góry jest tak wiele gwiazd, które są w stanie wygrać jakiekolwiek większe mistrzostwa, ale także dlatego, że żadna z nich nie oddzieliła się od zgiełku, przetaczając się przez pierwszy kwartał roku.

Czas jednak zawęzić pole i określić, kto spośród 91 golfistów na tym polu może faktycznie wygrać ten turniej. To chyba głupia sprawa – kto miałby Charla Schwartzela na takiej liście w 2011 roku, czy Danny’ego Willetta w 2016 roku? – ale mamy oczywiście dużo historii, a także niedawną formę, z której możemy czerpać, gdy likwidujemy to elitarne pole.

Tak więc, podczas gdy na boisku jest prawdopodobnie około dwóch tuzinów golfistów, którzy teoretycznie mają grę, aby wyłonić się na 72 dołkach, jest bardziej prawdopodobne, że zwycięzca tego turnieju w niedzielny wieczór w Augusta National będzie jednym z tych dziewięciu golfistów.

Koniecznie sprawdź cały zestaw Kursy mistrzowskie 2022 poprzez Caesars Sportsbook, a także nasz kompletny zestaw 2022 Prognozy mistrzów i typy ekspertów z licznymi prognozami naszych ekspertów w dziedzinie golfa.

Obejrzyj wszystkie cztery rundy 2022 Masters rozpoczynające się w czwartek od Mistrzowie na żywo gdy śledzimy najlepszych golfistów na świecie w całym Augusta National z wyróżnionymi grupami, zamelduj się w słynnym Amen Corner i zobacz liderów na zakręcie na dołkach 15 i 16. Oglądaj na żywo CBSsports.comten Aplikacja sportowa CBS oraz Najważniejszy +.

2022 Prognozy mistrzów, faworyci

Kto wygra Masters, a które strzały z dystansu zaskoczą świat golfa? Odwiedź SportsLine teraz, aby zobaczyć przewidywaną tabelę wyników Masterswszystko z modelu, który zdobył siedem głównych kierunków golfowych i od czasu ponownego uruchomienia jest o prawie 10 000 $.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *