2022 Presidents Cup Wyniki, wyniki: relacje na żywo, tabele, aktualizacje golfa, harmonogram na piątek 2

Stany Zjednoczone prowadzą 4-1 w drugim dniu turnieju Presidents Cup 2022 w klubie golfowym Quail Hollow. Ameryka wyglądała jak w domu w Charlotte i wyglądało na to, że Amerykanie wygrają swój 12. Puchar Prezydentów. Dodając do swojej dominacji w czwórce w czwartek, teraz zwracają uwagę na fourball, gdzie amerykańska drużyna jest związana z międzynarodową drużyną od 2007 roku.

Reprezentacja międzynarodowa wysyła jako pierwsza Adama Scotta, pomimo silnej walki pierwszego dnia z weteranem drużyny z zagranicy, Hidekim Matsuyamą, który zostanie sparowany z kolegą Australijczykiem Cameronem Daviesem, aby pokonać amerykańską parę Justina Thomasa i Jordana Spietha. W sumie rozegranych zostanie pięć meczów czterech piłek, gdy drużyna Trevora Immelmana próbuje wrócić do rywalizacji.

Pomimo wszystkich pesymistów, trzypunktowy deficyt na początku turnieju jest nie do pokonania dla drużyny wyjazdowej, jak pokazały Stany Zjednoczone w Royal Melbourne w 2019 roku. W Australii Stany Zjednoczone przegrały pierwszą sesję tym samym wynikiem 4-1, zanim w weekend zdobyli Presidents Cup ze zwycięstwem 16-14. Chociaż szanse na powtórzenie tego wyczynu przez międzynarodowy zespół są niewielkie, pozostaje możliwość przejścia na drugi dzień imprezy.

2022 Wyniki Pucharu Prezydenta, wyniki

Dzień 2 – Cztery piłki

1

Jordan Spieth i Justin Thomas

3 DO 15

Adam Scott i Cameron Davies

2

Scotty Scheffler i Sam Burns

1 DO 15

Sungjae Im & Sebastian Munoz

3

Cameron Young i Kevin Kisner

Dołączony do 14

Mito Perera i C. Besuidenhout

4

Patrick Cantlay i Sander Schaffel

5 DO 13

Hideki Matsuyama i Tom Kim

5 Billy Horschel i Max Homa 1 DO 12 Corey Connors i Taylor Pendrith

CBS Sports będzie z tobą przez cały czas, aby zaktualizować tę historię od drugiego dnia Presidents Cup. Zablokuj go tutaj, aby uzyskać wyniki na żywo, aktualizacje i najważniejsze informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *