2022 NFL drabinka playoffs: dywizja Round Lookhead trzyma rachunki szefów w remake’u meczu o mistrzostwo AFC

W tej chwili runda play-off piłki nożnej jest już w książkach. Cóż prawie. Poniedziałkowy rewanż NFC West między 49ers i Rams Super Wild Card zbliża się do oficera na weekend. Następnie przechodzi do sekcji rundy, gdzie poziom nr 1 Pakowacze i Tytani Wszyscy wejdą do tańca, ponieważ będą musieli zbliżyć się do Super Bowl LVI.

Kiedy i gdzie odbędą się kolejne duże mecze play-off? A który mecz jest najbardziej oczekiwany? Zobacz nasz przegląd sekcji Instant, aby uzyskać wszystkie szczegóły:

AFC

Kiedy: Sobota, 16:35 ET
TELEWIZJA: CBS | Strumień: Najważniejszy + (Kliknij tutaj)
Linia: Tytani-3, O / U 47

Drużyny bengalskie jeżdżą więcej po zakończeniu 31-letniej suszy w fazie playoff Testerzy Runda dzikiej karty. Cincinnati przyjedzie do Nashville pod przywództwem rozgrywającego, jednego z najlepszych przestępców NFL Joe Burrow, biegiem z powrotem Joe Mixon I odbiorcy Jammer Chase, Dee Higgins i Tyler Boyd. Bengalczycy będą monitorować poziom defensywy Trey Hendrickson I prewencja obronna Larry Okunjobi W tym tygodniu. Hendrickson doznał kontuzji nogi w związku z protokołem wstrząsu mózgu, Okunjobi Riders.

Tytani mieli wolny weekend po zdobyciu torby play-off AFC. Nawet jeśli przegrasz Derrick Henry W połowie sezonu Tytani rozegrali skuteczny sezon 12-5 w sezonie zasadniczym, osiągając najlepszy wynik w lidze, dozwolone jardy do pośpiechu i jeden z najlepszych w lidze pod względem występów w trzeciej strefie i w czerwonej strefie. Obrona Tytanów była 25. przeciwko przełęczy, co jest złym znakiem dla przybycia do Burroughs.

Kiedy: Niedziela, 18:40 ET
TELEWIZJA: CBS | Strumień: Najważniejszy + (Kliknij tutaj)
Linia: Głowice-2, O / U 54,5

Runda dywizji rozpocznie się w weekend rewanżem zeszłorocznych mistrzostw AFC. To między dwoma zespołami, które zdobyły 89 punktów w dzikich kartach, wygrywają z Nową Anglią i Pittsburghem. W sobotę, kiedy Pills zdobyli siedem przyłożeń przeciwko drużynie, stali się pierwszym zespołem w NFL, który nie puntował się, nie strzelał do kosza z gry ani nie dokonywał strat. Patrioci. W niedzielę szefowie wykonali sześć kolejnych podań, w tym pięć podań przy przyziemieniu Patrick Mahomes.

READ  Wybór prezydenta Erdoğana na İmamoğlu i Yavaşa: A teraz przejdźmy się po mieście

Liderzy wygrali 38-24 z Billsem w zeszłorocznym meczu o mistrzostwo AFC. Ale byli na bliskim końcu wyniku 38-20 w piątym tygodniu. Josh Allen Obrona liderów spaliła się do 315 jardów i trzy podania przyziemienia. Obrona bawołu zmusiła Mahomsa do dwóch przechwyceń, próbował. Sezonowe 54 karnety. Pigułki zmieniły kluczową grę w grę defensywną Micah Hyde, dając swojemu zespołowi prowadzenie 31-13 po oddaniu przechwytu z 26 jardów na wynik w środku trzeciej kwarty.

NFC

49 w Packers

Kiedy: Sobota, 20:15 czasu ET
TELEWIZJA: Lis
Linia: Pakowacze-5, O / U 47,5

W meczu z historią play-off Packers i 49ers spotykają się po raz dziewiąty od sezonu 1995 w okresie postsezonowym. Kiedy najlepsi Packers odpoczywali w niedzielę, 49 graczy zablokowało bilety na rundę dywizji. kowboje Na terenie AT&T. San Francisco otrzymało programy sprzęgła od syndyka wykroczenia Deepo Samuel I biegnie z powrotem Eliasz Mitchell, W tym samym czasie usunięto zabezpieczenie 49ers Doug Prescott Pięć razy utrzymywał Cowboys za zaledwie 17 punktów.

Obie drużyny rozegrały trzeci tydzień jednego z najlepszych meczów sezonu regularnego NFL. Green Bay objął prowadzenie 17-7 w przerwie, zanim potrzebował jazdy w ostatniej chwili, aby wygrać 30-28 na Lewis Stadium. Największą gwiazdą gry jest Packers Whiteout Tawante Adams, 132 jardy i złapany 12 podań za jeden wynik. Jego połowy zostały ustawione na 17 i 25 jardów Mason Crosby 51-jardowy rzut z pola w ostatniej grze meczu.

Kiedy: Niedziela, 15:05 czasu polskiego
TELEWIZJA: NBC
Linia: TBD

Drużyna, która wygra mecz w poniedziałkowy wieczór, zmierzy się w rundzie ligowej z broniącymi tytułu mistrzami. Kiedy zostali ranni w ataku Tristan Wirfs, The Buchananers napotkali niewielkie zamieszanie w niedzielę 31-15. Orły. Tom Brady Dwa przyłożenia zostały rzucone na 271 jardów, podczas gdy obrona Buchanana miała dwa przechwyty. Jalan boli.

READ  Podczas procesu Ender Sarak zalał się łzami: Pilnie pragnę wolności i życia

Nie są skonfrontowani Kardynałowie, Ale Buchanan ponownie zmierzył się z Baranami w trzecim tygodniu. Los Angeles wygrało mecz 21-7, 34-24. Brady rzucił na 432 jardy w nieudanej próbie, podczas gdy Rams podniósł 343 jardy i cztery przyłożenia od rozgrywającego. Mateusz Stafford. Jego dwa podania przy przyziemieniu poszły Miedziana fabuła, Który prowadził NFL w regularnych przyjęciach sezonu, jardach i przyłożeniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *