Zszokowany muzułmanami w Ameryce dla Bidena! Decyzja Białego Domu odbije się echem na całym świecie

Amerykańskie grupy muzułmańskie mieszkające w Stanach Zjednoczonych w dalszym ciągu reagują na administrację prezydenta Joe Bidena, która kontynuuje swoje bezwarunkowe wsparcie dla Izraela.

Amerykańscy muzułmanie odrzucili zaproszenie Bidena

Przywódcy kilku grup muzułmańskich, którzy odmówili udziału w iftar w Białym Domu we wtorek wieczorem, przygotowują się do zorganizowania alternatywnego iftaru.

Zgodnie z oświadczeniem wydanym przez Radę ds. Stosunków Amerykańsko-Islamskich (CAIR), czołowi przywódcy społeczeństwa obywatelskiego w USA zbiorą się w Lafayette Park naprzeciwko Białego Domu, aby zaprotestować przeciwko wezwaniu Białego Domu do iftaru i zawieszeniu broni w Gazie. programu Iftar.

W raporcie wskazano, że polityka administracji Bidena w Strefie Gazy doprowadziła do bankructwa, a pomoc wojskowa USA dla Izraela ułatwiła masakry w Gazie.

We wcześniejszym oświadczeniu CAIR zapowiedział, że nie będzie brał udziału w różnych zaproszeniach ze strony Białego Domu i innych organów administracji Bidena oraz że będzie sprzeciwiał się polityce tej administracji w Strefie Gazy.

Muhammad Arif Qureli
Haber7.com – Autor

O autorze

Urodził się w 1999 roku w dzielnicy Ümraniye w Stambule. Szkołę podstawową, średnią i średnią ukończył w Stambule. W 2022 roku ukończył studia na Wydziale Mediów i Komunikacji Uniwersytetu w Askadarze. Swoją przygodę z dziennikarstwem internetowym rozpoczął od internetowego serwisu informacyjnego, który założył jeszcze na uniwersytecie. Od około roku pisze wywiady, reportaże i artykuły analityczne z segmentów zdrowia, sportu i kultury na stronie, którą założył. Odbył staż w Haber7.com. Od czasu ukończenia studiów w 2022 roku wyprodukował kilka opowiadań, grafik i filmów dla rodziny Haber7.com, głównie w kategoriach Agenda, Polityka, Świat i Gospodarka. Nadal pracuje jako redaktor programowy w rodzinie Haber7.com.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *