Złe wieści od Settara Tanrıöğena! Dopiero wtedy odzyskał siły…

Setar Danresen, który 26 stycznia trafił do szpitala z powodu śmierci mózgowej i przeszedł 2 operacje, miał zostać wypisany ze szpitala, tym razem nadeszły smutne wieści. Leczenie mistrza aktorskiego w szpitalu potrwa jeszcze jakiś czas.

Według najnowszych wiadomości Setar Tanrissen po zakończeniu leczenia szpitalnego ma w przyszłym tygodniu wrócić do domu. Jednak sprawy nie potoczyły się zgodnie z oczekiwaniami. Settar Tanrıöğen ponownie poszedł pod nóż.

Z wiadomości otrzymanej od dziennikarki Birsen Altuntaş wynika, że ​​Settar Tanrıöğen położył się spać z powodu narastającego bólu głowy. 6 Marta Przeszedł trzecią operację. Leczenie słynnego aktora na oddziale intensywnej terapii będzie trwało jeszcze przez jakiś czas.

Został oddzielony od sorbetu żurawinowego

61-letni aktor musiał opuścić serial Kızılcık Şerbeti, w którym zagrał główną rolę i wcielił się w rolę Abdullaha Ünala, z powodu utraty pamięci i łatwego zmęczenia. Zamiast tego Settar Tanrıöğen Zastąpił Ahmeda Mumtaza Taylana.

Rabia Şekerci Güler
Haber7.com – redaktor aktualności SEO

Wiadomość 7 – Rabia Sekersi Guler

O autorze

Urodził się w 1995 roku w Konyi. Po ukończeniu szkoły średniej Elazığ Anatolian Imam Hatip, ukończył Uniwersytet Fırat, Wydział Komunikacji, Wydział Radia, Telewizji i Kina. Później ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Frat, w Instytucie Nauk Społecznych, na Wydziale Nauk o Komunikacji. W czasie studiów publikował artykuły i książki w czasopismach literackich. W tym samym okresie zrobił swój pierwszy krok w swojej karierze, prowadząc program w lokalnej telewizji. Swoją przygodę z dziennikarstwem internetowym rozpoczął w 2016 roku jako redaktor kilku portali informacyjnych. Dziś pracuje jako redaktor wiadomości SEO w haber7.com. Z drugiej strony pisze dla magazynu Incom.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *