Zeleznicar Pancevo 1:3 Trabzonspor Wynik meczu – podsumowanie Wygodna próba przeprowadzona przez Trabzonspor

Z WIADOMOŚCI SPORTOWYCH: Trabzonspor, który w przyszłym sezonie kontynuuje swoją karierę na Węgrzech, zmierzy się w towarzyskim meczu z Zeleznikiem. Bordo-Niebiescy zwyciężyli 3:1. Oto szczegóły… (TS Sports News)

Trabzonspor zmierzy się w towarzyskim meczu z Zeleznicarem Pancevo i będą kontynuować przygotowania do nowego sezonu pod wodzą Abdullaha Awsiego.

Claret-Blue pokonali rywali 3:1.

Bramki dla Trabzonsporu strzelili Bharti, Visca i Enis.

DRAGUŞ nie znalazł się w składzie, a w drugiej połowie zagrał NWAKAEME

Nowy transfer Denis Dragus, który wczoraj dołączył do węgierskiego obozu Trabzonsporu, nie znalazł się w składzie meczowym. Oprócz tego zawodnika w tym meczu nie zagrali kontuzjowani Hussain Turkmen i Abdurrahman Bayram.

W meczu tym wystąpił Nwakaeme, który karierę rozpoczynał w Trabzonsporze. Nigeryjczyk, który wszedł na boisko jako zmiennik Tresqueta w 61. minucie, po wyjściu Vizcy założył opaskę kapitana.

Minuty meczu:

Trabzonspor objął prowadzenie w 43. minucie po rzucie wolnym. Strzał Bhartiego, który zwyciężył po powaleniu Vizcy, trafił w siatkę z prawej strony bramkarza Popovicia: 1:0.

Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Trabzonsporu 1:0.

W 56. minucie Tresquet, który wszedł w pole karne z lewej strony, został powalony przez Youssefa, a sędzia meczu wskazał na rzut karny. Vizca wykonał mocny rzut karny i posłał piłkę do siatki z lewej strony bramkarza: 2-0.

W 74. minucie podanie od tyłu Serkana Azana posłało bramkarza Onuralpa Sevicana do własnej siatki.

W 77. minucie Trabzonspor powiększył różnicę do 2. Dośrodkowanie Cihana Sanaca z lewej strony, Ennis Teston umieszcza piłkę w siatce w polu karnym: 3-1.

Trabzonspor wygrał 3:1.

READ  Verstappen na pole position, Hulkenberg drugi, Perez i Leclerc ominęli finał!