Zaktualizowano prognozy i miejsca lądowania wolnych agencji NBA | Raport trybuna

0 z 5

  Mark Blinch/Getty Images

  Darmowa agencja NBA wciąż ma na rynku kilku znaczących graczy, z kilkoma potencjalnymi okazjami do zobaczenia.

  Deandre Ayton nie znalazł jeszcze domu i może być powiązany z prośbą o wymianę od pewnej supergwiazdy. Collin Sexton wciąż jest na szczycie (zakładając, że James Harden jest blokadą do powrotu do Philadelphia 76ers), podczas gdy niektórzy ważni gracze i zawodnicy po kontuzjach również chcą zabezpieczyć swoje kolejne kontrakty.

  Zmierzając do czwartego dnia darmowego sezonu 2022, oto niektóre z najbardziej znanych pozostałych nazwisk.

1 na 5

  Stephen Gosling/NBAE przez Getty Images

  Po wykorzystaniu całego wyjątku przejściowego podatnika na Lonnie Walker IV, Lakers są teraz ograniczeni do minimalnych umów kontraktowych.

  Potencjalny cel? Bryant, lat 24, rozpoczął karierę w Los Angeles w latach 2017-18.

  LA Times Brad Turner „Lakerzy są bardzo zainteresowani ponownym spotkaniem z wolnym agentem Thomasem Bryantem, ale nie spieszy mu się z podjęciem decyzji, ponieważ ma najmniej doświadczenia w LA. Ponadto Lakers rywalizują o usługi Bryanta. Toronto jest również zainteresowane”.

  Bryant wykazał się dużym potencjałem jako obrońca obręczy i strzelec za trzy punkty, zanim w styczniu 2021 r. Zerwał swój ACL jako członek Washington Wizards, ale był w stanie wrócić na dwór w styczniu tego roku.

  Chociaż Lakers może nie mieć kontraktu, którego on chce, mogą mu obiecać coś, czego nie może żaden inny zespół: początkową pracę.

  Los Angeles niedawno podpisało Damiena Jonesa jako opcję, jeśli Anthony Davis nie wystartuje w środku. Weteran Dwight Howard nadal jest wolnym agentem.

  Bryant mógłby spróbować zrehabilitować swoją wartość jako centrum początkowego w LA przy minimalnym kontrakcie i gotówce w przyszłym sezonie. W sezonie 2020-21 miał średnio 14,3 punktu, 6,1 zbiórki, 0,8 bloku i strzelił 42,9 procent z trzech do dziesięciu meczów.

  Dodanie dużego człowieka zajmującego podłogę na dziedzińcu obok Davisa dałoby wszystkim więcej miejsca do działania, zwłaszcza jeśli powróci Russell Westbrook.

  Bryant podpisał roczną umowę z Lakers, aby spróbować zwiększyć swoją wartość na przyszły rok.

2 z 5

  Jim McKissock/Getty Images

  Wraz z Jalenem Brunsonem, Rickym Rubio, Deuce Jonesem, Delonem Wrightem i innymi rozgrywającymi, rynek generałów podłogowych szybko wysycha.

  Nawet w wieku 36 lat Dragic wciąż ma trochę gazu w zbiorniku jako wsparcie weterana rywala.

  Jedną z drużyn, która mogłaby skorzystać z dodatkowego rozgrywającego, jest Dallas, który widział, jak Brunson wyjeżdża do New York Knicks. Mark Stein Mavowie są podobno zainteresowani Dragicem i nadal mają wolne miejsce w składzie.

  Oczywiście istnieje połączenie Luka Doncic. Obaj pochodzą ze Słowenii i obecnie grają razem w eliminacjach do Mistrzostw Świata FIBA ​​2023 tego lata. Jeśli Doncic chce przeprowadzić rekrutację poza sezonem, nie musi iść daleko.

  Z Doncic i Spencer Dinwiddie jedynymi prawdziwymi rozgrywającymi w składzie Mavs w tej chwili, gdyby Dragic grał od 10 do 15 minut dziennie i nadal służył jako mentor dla młodej supergwiazdy, byłaby najlepszą sytuacją dla wszystkich zaangażowanych.

  Dallas ma tylko minimalne kontrakty weteranów, ale to powinno wystarczyć Dragicowi, który może wejść w ostatni sezon swojej kariery.

3 z 5

  Logan Riley/NBAE przez Getty Images

  Zaskakujące było to, że Schroder trzyma się Rockets po terminie wymiany, ponieważ wydawał się świetnym kandydatem do wykupu, aby dołączyć do rywala. Zakończył kontrakt z Houston, The Athletics Kelly Iko Raporty, które może teraz podpisać gdzie indziej:

  „Jeśli chodzi o ich własnych wolnych agentów, Dennis Schroder jest poszukiwany w Houston, ale oczekuje się, że do sezonu 2022-23 będzie miał nowy dom, źródła powiedziały The Athletic. Schroder dotarł do lutowego terminu handlu i przyniósł karierę, doświadczenie i szybkość do drużyny w potrzebie, ale z Daishen Knicks. wraz z Porterem, Christopherem i Greenem, aby rozwijać młode talenty, Schroeder ma 28 lat. Rywalizuj przez długie minuty i głęboko w play-offach.

  Przynajmniej spośród pozostałych zespołów, z wyjątkiem neutralnym dla podatników, Miami najlepiej pasuje do Schrodera.

  36-letni Kyle Lowry opuścił 19 meczów i osiągnął średnią liczbę punktów od sezonu 2012-13 (13,4 punktu na mecz) w swoim pierwszym sezonie w Heat. Podczas gdy strażnik z trzeciego roku, Gabe Vincent, może wspaniale wypełnić tę rolę, Miami może użyć innego weterana, który trzymał piłkę, jako ubezpieczenia Lowry’ego i pomóc mu zachować świeżość przed play-offami.

  Schroder miał średnio 13,5 punktu, 3,3 zbiórki i 4,6 asysty pomiędzy Boston Celtics i Rockets, a dwa lata stracił go od zdobycia tytułu Szóstego Człowieka Roku w Oklahoma City Thunder.

  Będzie tutaj wsparciem dla Lowry’ego, ale wciąż może uzyskać przyzwoite minuty dla drużyny, która dotarła do finałów Konferencji Wschodniej.

  Poczekaj, aż Schroeder podpisze roczną umowę o wartości 6,5 miliona dolarów dla podatników w Miami, aby pomóc utrzymać świeżość Lowry’ego.

4 z 5

  Jakub Kuperman/Getty Images

  Liczba drużyn, które mogłyby zapłacić Sextonowi powyżej wyjątku średniego poziomu, zmniejszyła się do dwóch, co daje więcej dowodów na to, że 23-letni strażnik powróci do Cleveland.

  Według Spotrac tylko San Antonio Spurs (38,5 mln USD) i Indiana Pacers (27,9 mln USD) mają wyjątek średniego poziomu 10,5 mln USD. Keith Smith. Po podpisaniu kontraktu z Rickym Rubio Cavs mają tylko jedną część średniego szczebla, ale Sexton ma prawa Birda i może potencjalnie przekroczyć limit pensji, aby go zatrzymać.

  Spurs może technicznie użyć strażnika po wymianie DeJounte Murraya z Atlanta Hawks, ale seria wydaje się być w trybie pełnego czołgu w sezonie 2022-23. Podpisanie umowy z Sextonem pomoże im wygrać, co może nie być w tej chwili celem.

  Indiana ma już na swoim boisku Tyrusa Halliburtona i debiutanta Benedicta Maturina, co oznacza, że ​​Sexton może dołączyć do Buddy’ego Hielda jako szósty zawodnik drużyny do podpisania.

  Cleveland jest w lepszej sytuacji, by pokonać którąkolwiek z drużyn po tym, jak w zeszłym sezonie doszedł do play-offów w jednym meczu, a Sexton może być pewny swojej pracy jako strzelec.

  Sexton, choć reprezentowany przez Clutch Sports Group, nie dostanie maksymalnego kontraktu, jaki właśnie dostał jego kolega z boiska, Darius Garland. On i Cavs mogli nawet wynegocjować krótszą umowę, podobną do trzyletniej umowy o wartości 52,5 miliona dolarów, którą Caris LeVert podpisał z Brooklyn Nets w 2019 roku, pozwalając mu stać się nieograniczonym wolnym agentem.

  Poszukaj Sextona, aby został z Cavalierami, gdy miejsce na czapkę wysycha.

5 z 5

  Michael Gonzalez/NBAE przez Getty Images

  Gwar wokół Aytona był ostatnio podejrzanie cichy, co oznacza, że ​​tutaj może być więcej.

  Kiedy Kevin Durant oficjalnie zażądał transakcji, ESPN Brian Windhorst Phoenix Suns są podobno na szczycie jego listy.

  Nie musi to oznaczać, że Ayton pojedzie na Brooklyn, ponieważ znak i handel obciążyłyby istniejący zespół Nets. 173,8 miliona dolarów wynagrodzenia. W przypadku każdej wymiany między Durantem a Phoenixem prawie na pewno musiałaby być zaangażowana trzecia drużyna.

  Tutaj wkraczają rozruszniki.

  Indiana może być domem dla Aytona, a Myles Turner ma jeszcze rok na kontrakcie. Biorąc pod uwagę trzypunktowe umiejętności strzeleckie Turnera, obaj mogą grać ze sobą.

  Oto podstawy handlu z trzema drużynami, w którym Durant idzie do Słońca, Ayton zostaje podpisany i wymieniany z Pacerami, a Nets dostają pakiet oparty na Michaelu Bridgesu, Turnerze i kilku wyborach z pierwszej rundy. Dodatkowi gracze.

  Ponieważ oferty dla Duranta wciąż są gromadzone, nie zdziw się, jeśli bezpłatna agencja Aytona będzie się przedłużać, podczas gdy Słońca mają otwarte opcje. Poszukaj Aydena z Pacerami, aby dołączyć do młodego rdzenia, w skład którego wchodzą Tyreese Halliburton, Benedict Maturin i Chris Duarte.

READ  Czy kandydatka Partii Re-Welfare w Stambule, Elif Erbakan, została potwierdzona?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *