Z OSTATNIEJ WIADOMOŚCI: Matka Atty Emre, która została brutalnie zamordowana, płacze nad wszystkimi! „Leżałam obok niego w kostnicy i lekko go przytulałam”

Atta Emre Akman, 20-letni mieszkaniec Stambułu, który rok temu został przyjęty na Wydział Turystyki Uniwersytetu Balakesir, wracał z adresu przy ulicy Emir w dystrykcie Karolan po zostawieniu zamówienia na motocyklu. z dystryktu Karesi w Balakesir zmarł 11 maja w wyniku ugodzenia nożem. Suhal Akman, pogrążona w żałobie matka studenta uniwersytetu Atty Emre Akmana, powiedziała, że ​​napastnik E.Ö. Aid powiedział, że zachęcał go ojciec.

class=”medyanet-inline-adv”>


„On marzył o wyjeździe do Lizbony, ja marzyłem o wyjeździe do Paryża”

Ata Emre Akman dostał pracę na tydzień przed atakiem i chciał ją zaskoczyć zarobionymi pieniędzmi na Dzień Matki” – powiedziała matka Akman: „Atta pracuje na swoją indywidualność. Ani Atta, ani my nie mamy żadnych funduszy. To dziecko też pracowało w wieku 13 lat, pracując na pół etatu i niespodzianka na Dzień Matki. Była sytuacja, którą można było rozwiązać, a on wysłał mi wiadomość: „Mamo, zadzwonię do ciebie później” i napisał, ale wiedziałem, że pracuje i dostarcza. . połowa Godzinę później zadzwonił i śmialiśmy się. „Marzyliśmy o wyjeździe do Lizbony, a ja o Paryżu” – powiedziała.

class=”medyanet-inline-adv”>

„Wstałem, położyłem się obok Aty i trochę się przytuliliśmy”

Suhal Akman, nauczyciel wychowania fizycznego, który pracuje jako nauczyciel na różnych uniwersytetach, tak wyjaśnił swoje doświadczenia z dnia zdarzenia: „W noc zdarzenia moja żona odebrała telefon rano. Podczas policji. Twój syn brał udział w incydencie z nożem, został poważnie ranny i przeszedł operację. Powinieneś tu przyjechać. Moja żona zaczęła płakać. Kiedy byliśmy w drodze, powiedziałem, że to Atta, ale to nie mógł być Atta , bo nie wiedziałam, że zrobi mi niespodziankę w Dzień Matki. Po sekcji zwłok zapytałam funkcjonariuszy: „Czy te nosze mnie uniosą?”. Gdy usłyszałam, że poszliśmy do Aty i położyliśmy się, po chwili zobaczyłam, że mam zakrwawione ręce, potem przyszła trumna i powiedziała: „Podnieśmy ją, mamo, ja niosę moje dziecko, czy ktoś w ogóle się nagle zmienia?”

READ  Ukraina przyznaje status kandydata do UE na konferencji Rady Europy

class=”medyanet-inline-adv”>

„Kiedy szukaliśmy domu, szukaliśmy grobu”

„Szukając domu, szukaliśmy miejsca na grób” – powiedziała Anne Ackman, która podczas studiów zatrzymała się w wojskowym pensjonacie i chciała wrócić do domu latem przyszłego roku. Atta podróżował samotnie do 11 krajów. Ata, urodzona w Balakesir w 2004 r., doświadczyliśmy podobnych rzeczy w różnych krajach Europy podczas jej lat i ostatniego roku w Balakesir”.

„Jego marzeniem jest podróż dookoła świata”

Stwierdzając, że Atta miał marzenie podróżować po świecie, Akman powiedział: „Kochał jazz, czytał dużo książek, bardzo interesował się muzyką, grał na gitarze. Był logicznym, realistycznym i romantycznym dzieckiem. Jego marzeniem było podróżować po świecie. „Mieliśmy psa. Zmarł w zeszłym roku, bo tak bardzo kochał Atę” – powiedziała.

class=”medyanet-inline-adv”>

Matka brutalnie zamordowanego Atty Emre wołała do wszystkich: „Leżałam obok niego w kostnicy i lekko go przytulałam.

„Ma na sobie kurtkę pizzerza, co oznacza, że ​​jest kurierem”

Matka Ackman powiedziała: „Zabójca miał motywację, wiemy o tym. Mówi się, że zabójca miał 17 lat. Ma 6 odrębnych rejestrów karnych, w tym za pchnięcie nożem i zranienie umyślne. Ojciec mordercy od 10 lat przebywa w więzieniu Buka za morderstwo. Mężczyzna oskarżony o morderstwo mógłby wziąć weekend wolny, a w Turcji mogłaby powstać nowa grupa zawodowa. Jego ojciec także powinien zostać ukarany, bo to on do tego podżegał. To ojciec pomaga synowi, mówiąc: „Moje dziecko zrobi to, czego ja nie mogę”. W mieszkaniu, w którym Atta wydawał rozkazy, mieszkała kobieta, z którą ojciec tego mordercy rzekomo pozostawał w wcześniejszym związku, ale kobieta była poślubiona innemu. Ojciec mordercy mówi swojej byłej dziewczynie: „Zabiję twoją żonę zamężną przez imama”. Zaatakował także koleżankę kobiety przebywającą na dole i groził, że „zabije syna”. Motywacją tego mordercy była wypowiedź ojca: „To już dla mnie koniec, mój syn zrobi to, czego ja nie potrafię, zobaczysz”. Są na to groźby i świadkowie. Zatem ktokolwiek opuści mieszkanie tej nocy, doświadczy tego. Przypadkowo widziałem materiał, na którym Atta miał na sobie płaszcz od pizzy. Było oczywiste, że Atha wykonywał tam swoją pracę.

READ  Miasto Filadelfia przywróci mandat na stosowanie masek do użytku w pomieszczeniach, jako pierwsze duże miasto w USA, które to zrobi tej wiosny.

class=”medyanet-inline-adv”>


Ujawniono ostatnie zdjęcia brutalnie zamordowanego kuriera Aty Emre AkmanaUjawniono ostatnie zdjęcia brutalnie zamordowanego kuriera Aty Emre Akmana
Sprawdź wiadomości

„Mordercy nie powinni wychodzić jak domy”

E.O. „Wierzę w prawo. Nie pozwalajcie mordercom wychodzić jako gospodynie domowe. Bo szkodzą nie tylko sobie, ale całemu narodowi. Turcji i światu także” – powiedział Akman, dodając, że ojciec również powinien ponieść najsurowszą karę .

Matka brutalnie zamordowanego Atty Emre wołała do wszystkich: „Leżałam obok niego w kostnicy i lekko go przytulałam.

Abba Akman: Nauczyłem się kochać od Atty

Ojciec Aadhy, emerytowany oficer Errol Ackman, powiedział: „Aadha była dzieckiem, które uwielbiało dotykać ludzi. Dziecko, któremu powiedziano: «Nauczyłem się kochać od Atty». Jej przyjaciele powiedzieli mi: «Nauczyłem się kochać od Atty». Dziecko wypadło mi z ręki. Wyszkoliłem 25 tysięcy żołnierzy, ale własnego syna nie mogłem ochronić. Mój syn został zabity przez mordercę, który przebywał w miejscu z zamiarem zabicia. Czy ktoś, kto ma taką karierę, ma siostrę? Jak zda egzamin?


    18-letnia Zehra została zabita i wrzucona do stawu!  Ujawniono ostatni list... dożywocie bez ulgi18-letnia Zehra została zabita i wrzucona do stawu! W końcu ukazał się list… nie mniej agresywny wyrok dożywocia
Sprawdź wiadomości

„Chciał kupić prezent dla swojej mamy”

Koleżanka Aty z liceum, Efe Toprak Ateş (20 l.), powiedziała: „Ata to jedna z najmilszych osób, jakie znam. Były dni, kiedy bardzo sobie pomagaliśmy. Nie mamy żadnych złych wspomnień. Przyjechał z wizytą nas w weekendy.tydzień przed zdarzeniem. „Kiedy ostatni raz rozmawialiśmy, zaczął pracować i chciał kupić mamie prezent na zbliżający się Dzień Matki, więc zaczął pracować, żebyśmy wszyscy pojechali na wakacje. razem” – powiedziała.

Matka brutalnie zamordowanego Atty Emre pozostawiła wszystkich z płaczem: „Leżałam obok niego w kostnicy i lekko go przytulałam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *