Z OSTATNIEJ WIADOMOŚCI: Kończy się wypożyczenie Andre Onany do Manchesteru United… Bayern Monachium przeprasza…

klasa=”cf”>

Choć Manchester United stracił w Lidze Mistrzów 4 gole Bayernu Monachium, kulminacyjnym momentem meczu były błędy bramkarza Andre Onany w pierwszej połowie. Kibice Czerwonych Diabłów chcą gola Alde Payndira.

W grupie A Ligi Mistrzów UEFA, w której brał udział nasz reprezentant Galatasaray, Bayern Monachium pokonał Manchester United 4:3.

drużyna niemiecka; Bramki Sane’a w 28. minucie, Gnabriego w 32. minucie, Kane’a z rzutu karnego w 53. minucie i Della w 90+2. minucie zapewniły im zwycięstwo 4-3. Bramki Manchesteru United w meczu zdobył Hojlund w 49. minucie oraz Casemiro w 88. i 90. minucie.

Onana znów popełniła błąd

Andre Onana znalazł się w centrum uwagi angielskich fanów piłki nożnej w mediach społecznościowych po tym, jak zwrócił uwagę na swoje błędy w pierwszej połowie meczu z Bayernem Monachium. Do pierwszej połowy meczu z Bayernem Monachium doświadczony bramkarz stracił w tym sezonie 9 bramek przy 12 celnych strzałach.

Kibice Manchesteru United wzywali do nowego transferu Alde Payntera, który zastąpił Onanę, który zwrócił na siebie uwagę swoimi błędnymi golami straconymi w Premier League przed Bayernem Monachium w Lidze Giants.

klasa=”cf”>

Altay Bayndır, przeniesiony z Fenerbahçe, nie dostał jeszcze szansy na grę w Manchesterze United.

Po meczu przeprosił

Andre Onana powiedział po meczu z Bayernem Monachium: „Muszę się uczyć. Mam wiele do udowodnienia. Dzisiejszy dzień był jednym z moich najgorszych meczów. Nie mogłem wygrać z drużyną!” powiedział.

Posypują się komentarze na temat udostępniania

Bramkarz Andre Onana znalazł się pod ostrzałem Manchesteru United, któremu nie udało się rozpocząć sezonu w Premier League na odpowiednim poziomie.

Kameruński bramkarz, który na początku sezonu został przeniesiony przez Czerwone Diabły z Interu, giganta Serie A za 52,5 miliona euro, nie sprostał oczekiwaniom, jeśli chodzi o stracone bramki i występy.

Podczas gdy występ Andreya Onany był pod ostrzałem, wśród fanów zaczęły narastać pogłoski o malarzu z Ałtaju. Dziś wieczorem posypały się komentarze popierające bramkarza narodowego pod postem Altaya Bayndıra-Andre Onany z Manchesteru United.

READ  Włochy opowiadają o Kenanie Yildisie: „To fenomen! „On już przeszedł do historii Juventusu!”

Kibice byli zgodni, że Alte Payndir zasłużył na bramkę po występie Onany.