Yalı Çapkını odcinek 62 – zwiastun; Czy Seran i Ferrit rozstają się?

Chociaż zwiastun 62. odcinka Yalı Çapkını jest jednym z najbardziej oczekiwanych, w ostatnim odcinku serialu Yalı Çapkını, który zostanie wyemitowany w Star TV w piątkowy wieczór, dzwony separacji znów biją pomiędzy Feridem i Seranem.

W ostatnim odcinku serialu Yali Chapkini Afra Sarasoglu i Mert Ramalan zagrali Demira; Gotowość Serana do pójścia z Akinem bardzo rozczarowała Ferita. Chociaż wolą Seran jest ocalenie Orhana, jest ona zmartwiona pozostawieniem Ferit samej w takiej sytuacji.

Ferid, który pod naciskiem dziadka musi porzucić pomysł założenia własnej marki, otrzymuje nieoczekiwaną ofertę od Nevry. Ökkeş będzie miał wielką prośbę do Orhana, podczas gdy Ferid będzie szukał sposobów na uratowanie ojca i walczył w więzieniu.

Przekonany, że Seran nadal go kocha bez względu na to, co się stało, Ferid konfrontuje się z Kasimem i Seranem, aby dowiedzieć się prawdy w tej sprawie, ale nie może uzyskać odpowiedzi, której pragnie. Ponieważ w domu Korhanów ma miejsce nowy rozwój, który tworzy świąteczną atmosferę, poświęcenie, jakie poniesie, zmusi Seran do zapłacenia wysokiej ceny.

Serial Yalı Çapkını zostanie wyemitowany w Star TV wraz z 62. nowym odcinkiem w piątek, 15 marca o 20:00.

READ  Horoskop dzienny Komentarze 22 sierpnia | Rozpoczęły się efekty wsteczne Merkurego! - Co Cię dzisiaj czeka w trójkącie miłości, zdrowia i pieniędzy? - Z ostatniej chwili

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *