Wyrafinowane i klasyczne znaki….

Według astrologów te wyrafinowane i szlachetne cechy są związane ze znakiem zodiaku. Astrologowie opowiadają nam o klasycznych znakach zodiaku:

Skorpion

Elegancja Skorpiona przejawia się w wyrafinowaniu i uroku. „Mają pewien urok, który jest niezaprzeczalny”, mówi zawodowa astrolog Liz Roby z Astrology. „Skorpionem rządzi Pluton, który wiąże się z transformacją i głębią, co dodaje mu ponętnej złożoności”.
Jeśli zachowanie elegancji oznacza kontrolowanie swojego wizerunku w każdej sytuacji, Scorpio wygrywa; Nigdy nie złapiesz ich na przesadzaniu lub zachowywaniu się niezręcznie.

Krab

Pielęgnujący i empatyczny Rak jest w inny sposób majestatyczny niż Skorpion. „Często dodają uroku i wdzięku każdemu przedsięwzięciu, czy to rozmowie, modzie czy aranżacji wnętrz” – mówi Anna Kovach, astrolog zajmująca się związkami. „Wykazują opanowanie w każdej trudnej sytuacji”.
Jeśli szukasz ich rady w ważnej sprawie, zawsze wiedzą, co powiedzieć, abyś zrozumiał. Pyszne domowe posiłki i ciepłe spotkania to także jego wyjątkowe cechy.

Koza

To kolejny znak, że lepiej radzisz sobie z opanowaniem. Według astrologa i tarotologa Charette Vachon, „dojrzała, dostojna i pewna siebie osoba ma osobowość”. Zawsze jest czujna w swoim zachowaniu i nie zachowuje się chaotycznie. Zawsze pamiętają o swoim nastawieniu i są wrażliwi na innych ludzi.
Niezależnie od tego, czy zabierasz je na kolację, czy na napięte spotkanie biznesowe, mogą wyrazić siebie z łatwością i stylem.

Byk

Od ubrań, przez wystrój wnętrz, po sztukę, Byk ceni sobie w życiu najpiękniejsze rzeczy. „Jeśli jest piękny i ma klasę, Taurus pokocha go na nich” – mówi ekspert astrolog Ian Aldozar. „Dlaczego? Ponieważ samoświadomość pochodzi z tych materialnych elementów”.
Jednak poza eleganckimi szafami i domami jest jeszcze jeden powód, dla którego ten znak Wenus jest powszechnie uważany za elegancki. „Poruszając się i mówiąc wolniej, zapewniają innym bardziej satysfakcjonującą obecność” – mówi Aldozar.

READ  Miłość jest w zasięgu ręki… jeszcze się nie rozwiedli, ale już wprowadzili się do tego samego domu!

Waga

Klasyka przychodzi naturalnie do Libras. „Jest znana ze swojego uroku, dyplomacji i wdzięku” — mówi Kovach. „Mają naturalną zdolność uspokajania ludzi i talent do znajdowania właściwych słów w każdej sytuacji”.
Mają również wysokie standardy dotyczące osobistego stylu. „Libra ma zdolność tworzenia pięknego i harmonijnego środowiska” – mówi Kovach. „Są znani z tego, że dobrze się ubierają i wyglądają elegancko”. Zaproś ich na kolejną kolację, aby osobiście doświadczyli ich elegancji.

Dziewica

Każdy ekspert, z którym się konsultowaliśmy, nazwał Pannę klasycznym znakiem zodiaku. „Panna zwraca uwagę na szczegóły, praktyczność i nienaganne zachowanie” – mówi Kovach. „Na ogół są elokwentni i zrównoważeni, co czyni ich bardzo wyrafinowanymi w kontaktach z innymi”.
W grę wchodzą również style. W umyśle Panny bycie niechlujnym nie wchodzi w grę. „Zawsze mają możliwość łączenia się” — mówi Kovach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *