Wynik Rams vs Cardinals: Matthew Stafford wygrywa pierwsze w karierze zwycięstwo w playoffach nad Arizoną

Super Dzika Karta zadała kilka ciosów w weekend i dodała kolejny do tej kolekcji w poniedziałek. Los Angeles Rams awansowali do rundy dywizji po pokonaniu Arizona Cardinals 34-11 przez cztery kwarty.

Drużyna Cliffa Kingsbury’ego była poza bramką, nie mogąc uzyskać pozytywnego wyniku przez pierwszą połowę. Kiedy nie puntowali, Kyler Murray rzucił przechwyty, co pomogło Ramsom uzyskać trzypunktowe prowadzenie podczas przerwy. The Rams awansowali 28:0 po uderzeniu z 75 jardów na przyłożenie w trzeciej kwarcie i naprawdę pomogli w tej grze, ponieważ druga połowa nie była lepsza.

Matthew Stafford ukończył 13 z 17 podań z dystansem 202 jardów i dwoma przyłożeniami z oceną 154,5 podań. Cooper Kup i O’Donoghue Beckham Jr. byli jego dwoma głównymi celami, ponieważ zdobyli łącznie dziewięć zdobyczy do 115 jardów i przyłożenia. Dla Cardinals, Kyler Murray ukończył z wynikiem 137 jardów w swoim 34 rzucie i tylko 19 w dwóch selekcjach. Jako zespół Arizona przebiegła z prędkością 60 jardów z prędkością 3,3 jarda na samochód.

Aby uzyskać więcej informacji na temat przebiegu tego pojedynku play-off, zapoznaj się z naszymi daniami na wynos poniżej.

Dlaczego Ramer wygrał?

Największą rzeczą dla Baranów było to, że byli w stanie grać bezbłędnie w piłkę nożną, a Cardinals wykorzystali swoją niemożność zdobycia czegokolwiek przez cały wieczór. W obronie LA udało się całkowicie wyłączyć ofensywę Cardinals i zezwolić tylko na bardzo mały dystans po złapaniu, gdy Kyler Murray otworzył wynik, rzucając piłkę wokół linii Screammage. Doprowadziło to do czterech z rzędu trzech i autów, a następnie dwóch strat w obronie, które skutecznie zatrzymały grę w połowie drugiej kwarty.

Matthew Stafford był ostry, gdy maszerował do swojego pierwszego zwycięstwa w playoffach. Prowadził jazdę tyłem do tyłu, podczas której wykonał rzut rożny rzucony wprost do hotelu Beckham Jr. i pospieszył, aby zdobyć wynik za drugą podróż. Kiedy był pełnoprawną gwiazdą, zmagania Cardinals wykonały dla niego kilka łatwych podwyżek i wszedł do szatni w połowie z trzema punktami po rzuceniu dziewięciu podań. Po zakończeniu sezonu zasadniczego z ośmioma przechwytami w ostatnich czterech meczach, najważniejszą rzeczą dla Stafforda było to, że nie odwrócił piłki, aby dać Cardinals jakikolwiek wolny rozpęd. Ogólnie rzecz biorąc, jest to idealna noc dla Rams Cube.

READ  Ogłoszono pytania i odpowiedzi MSU! Pobierz podręcznik pytań i odpowiedzi MSU

Dlaczego kardynałowie przegrali

Mówiąc najprościej, Arizona się nie pojawiła. Cardinals miał fatalny start w swojej grze, gdzie mieli cztery z rzędu trzy i auty, które były negatywne pod względem ofensywy za sumę jardów.

Po tych czterech ciosach Kyler Murray ponownie pojechał i wykonał przechwyty. Pierwszy wybór był niewątpliwie najgorszy z tych dwóch, ponieważ Cardinals byli głęboko zajęci swoją decyzją, ponieważ Murray poczuł presję i przeniósł się na prawą stronę boiska, próbując uniknąć obrony. Ta piłka zawisła w powietrzu i została ostatecznie przechwycona przez Los Angeles i wróciła do Touchdown, zwiększając przewagę Rams do 21. Podczas tych Big-Six, obrona Rams miała teraz więcej jardów całkowitego ataku (3) i więcej punktów niż Cardinals ofensywa (-1).

W pierwszej połowie Cardinals mieli do rozegrania zaledwie 40 jardów i trzy pierwsze próby.

Chociaż przestępstwo w Arizonie nie mogło znaleźć swojej podstawy, ochrona nie mogła powstrzymać krwawienia. Matthew Stafford rzucił i pospieszył, by wylądować po jeździe jeden za drugim, co dało Lockowi prowadzenie 14-0. Poza pierwszą rundą play-offów, taki wysiłek w szóstym tygodniu gry losowej nie przyniesie ci sukcesu.

Punkt zwrotny

Zanim mecz zaczął wymykać się spod kontroli, w środku drugiej kwarty Arizony sytuacja całkowicie zepsuła się. W drugim i siódmym meczu z linii 4 jardów w Arizonie Kyle Murray rzucił podanie z 22 jardów do AJ Greena. Starszy odbiorca początkowo dogonił obrońcę Rams, Nicka Scotta, a następnie odniósł ogromne zwycięstwo, które wypadło poza granice.

Jednak Sean McVeigh zakwestionował grę, argumentując, że Green nie zrezygnował z haczyka, co okazało się słuszną decyzją, gdy gra wywróciła się do góry nogami na korzyść Los Angeles. To sprowadziło kardynałów z powrotem w głąb ich własnego terytorium i zmierzyło się z trzecim i -7. W następnej grze Murray został wciśnięty z lewej strony i zamiast brać obronę, powoli podniósł piłkę na prawą stronę boiska. Piłka została podjęta przez Rams Corner David Long Jr., który szedł do Touchdown.

READ  Katastrofa kolejowa w Grecji: Liczba ofiar śmiertelnych wzrasta do 57, gdy gotuje się gniew

To podniosło Barany do 21 i dało im materac, aby całkowicie biegać z wygraną.

Gra o tron

Rams wpadł do worka lew, gdy Matthew Stafford rzucił piłkę do Odela Beckhama Jr. na linii 45 jardów Los Angeles w drugiej połowie. Odbiornik następnie wycofał się i rzucił 40-jardową przepustkę w tył Cam Ackers, co pogłębiło barany w czerwoną strefę. Dwie sztuki później Cooper śmieci Stafford odkrył, że Touchdown powiększył przewagę LA do 28.

Nie tylko była to wielka sztuka dla Baranów, ale dla kardynałów wtarła trochę soli w ranę. Nie udało się zmienić podwójnego przejścia Graj wcześniej w tym meczu, ponieważ zostali ukarani za nielegalne wysłanie do przodu w ich grze.

Tymczasem Beckham zakończył z czterema chwytami i przyłożeniem na 54 jardy. To aktorstwo też mu ​​pomogło Uzyskaj zachętę w wysokości 500 000 $ Poniedziałek z Baranami, więc był to pożyteczny dzień dla obdarowanej gwiazdką.

Co dalej

Stąd Los Angeles Rams awansują do rundy dywizji i zmierzą się z Buchananami, wygrywając w niedzielę z Philadelphia Eagles. Ten mecz rozpocznie się w niedzielę o godzinie 15:00 na stadionie Raymond James.