Wynik meczu Fenerbahçe 1:1 Lille – PODSUMOWANIE Wyspy Kanaryjskie kontynuują grę w Lidze Europejskiej UEFA – Last Minute Wiadomości Fenerbahçe

Po przegranej w pierwszym meczu 2:1 trzeciej rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów UEFA, Fenerbahce w regulaminowym czasie przegrał 1:0, a w dogrywce zremisował 1:1 z francuską drużyną Lille. Pożegnanie z konkurencją.

Żółto-granatowa drużyna skutecznie rozpoczęła mecz na stadionie Ülker, już w pierwszej połowie znajdując pozycje przy bramce przeciwnika, jednak nie udało im się ich wykorzystać i schodziła do szatni z remisem 0:0.

Fenerbahce rozpoczęło drugą połowę pod presją i kontrolowało grę pomimo częstych przerw w grze.

Mając trudności ze znalezieniem pozycji w porównaniu z pierwszą połową, drużynie Żółto-Ciemnoniebieskiej nie udało się trafić w słupek po genialnym strzale Brighta Osai-Samuela w 82. minucie.

Fenerbahçe kontynuuje atak 90+1. Już po minucie objęli prowadzenie po samobójczej bramce Diakita. W pozostałym czasie żadna bramka nie padła i mecz zakończył się dogrywką.

Przez pierwsze 15 minut dogrywki obie drużyny miały problem ze znalezieniem sobie pozycji. Fenerbahçe, które w drugiej połowie zwiększyło presję, gdy rywali zostało zredukowanych do 10 zawodników, w 118. minucie po rzucie karnym VAR strzeliło gola i mecz zakończył się remisem 1:1.

Fenerbahce, które tym wynikiem odpadło z Ligi Mistrzów, będzie kontynuować grę w Lidze Europejskiej UEFA.

Po raz pierwszy w karierze Mourinho!

Jose Mourinho po raz pierwszy w swojej karierze przegrał w fazie pucharowej Pucharów Europy. Nieobecność Fenerbahçe w Lidze Mistrzów sięga 16 lat.

Został wyrzucony z zespołu z powodu kontuzji ciała

Reprezentant Fenerbahçe, Ferdi Kadıoğlu, nie znalazł się w kadrze z powodu kontuzji.

Ferdy opuścił boisko w końcowych momentach meczu Adana Demirspor z powodu nadwyrężenia pleców.

Uważa się, że Ferdy, który przed meczem poddawał się testom, został wykluczony ze składu z powodu utrzymującego się bólu. Fenerbahce nie mogło czerpać korzyści z bycia zawodnikiem z powodu kontuzji w meczu z Lille. Ferdi Kadıoğlu, jedno z nazwisk ogłoszonych UEFA przez żółto-granatową drużynę, opuścił swój zespół z powodu kontuzji.

READ  Galatasaray Ekmas 62-74 Fenerbahçe Beko Oglądaj pełne podsumowanie – najnowsze wiadomości Fenerbahçe

Kara została przyznana przez system VAR

Rzut karny dla Lille w 115. minucie został przyznany decyzją VAR.

W 114. minucie meczu skórzana piłka trafiła w rękę Ostervolda, gdy Lille zaatakowało i strzeliło spoza pola karnego. Gdy sędzia meczowy wznowił grę, po ostrzeżeniu VAR udał się na monitorowanie sytuacji.

Po przeanalizowaniu sytuacji sędzia zdecydował o podyktowaniu rzutu karnego w 116. minucie, a Lille podyktowało rzut karny w 118. minucie.

We wszystkich 5 meczach strzelił jednego gola

Fenerbahce strzelało gola we wszystkich oficjalnych meczach rozgrywanych w tym sezonie.

Żółto-granatowa drużyna rozegrała dotychczas 5 meczów, 4 w Europie i 1 w lidze, zdobywając we wszystkich tych meczach bramki.

Benerbahce strzelił 6 goli w 2 meczach przeciwko Lugano, 2 gole w 2 meczach z Lille i 1 gola przeciwko Adanie Demirspor.

Mourinho przeszedł na podwójnego środkowego napastnika

Doświadczony trener Fenerbahçe, Jose Mourinho, przeszedł na podwójny środkowy napastnik, gdy jego drużynie nie udało się zdobyć gola.

Doświadczony trener dokonał dwóch zmian w 63. minucie meczu i sprowadził na boisko Pride Osai Samuela w miejsce ukaranego żółtą kartką Merta Muldera.

Mourinho dokonał drugiej zmiany, usuwając Merta Hakana z pomocy i wprowadzając Youssefa N-Neziriego.

Po tych zmianach żółto-granatowa drużyna kontynuowała grę ze środkowymi napastnikami Dzeko i N-Nezirim.

Do widzów wydano ostrzeżenie

Sędzia meczu Jose Maria Sanchez ukarał widzów.

W 56. minucie obcy przedmiot trafił bramkarza Chevaliera z trybun za bramką Lille.

Po leczeniu gra została wznowiona w 60. minucie, a Sanchez poprosił czwartego sędziego o ogłoszenie.

Mandela oglądał mecz

READ  Przyjęcie z pochodniami dla Farooqa Kogi, który zaatakował sędziego Halila Umuta Melara

Trener reprezentacji narodowej w piłce nożnej Vincenzo Mandella śledził mecz na miejscu.

Montella oglądał mecz ze swoimi asystentami.