Wynik meczu Bayern Monachium 2-2 Real Madryt – Podsumowanie meczu Ligi Mistrzów UEFA – Wiadomości z ostatniej chwili Ligi Mistrzów UEFA

Bayern Monachium i Real Madryt zmierzą się w pierwszym meczu półfinału Ligi Mistrzów UEFA. Ważny mecz, w którym doszło do pojedynku na bramki, zakończył się remisem 2:2. Leroy Sane i Harry Kane strzelili gole dla Bayernu Monachium z rzutów karnych. Vinicius Jr. strzelił gole dla Realu Madryt, z czego jeden był z rzutu karnego. Oto wszystkie szczegóły i podsumowanie meczu…

Emocje podczas pierwszego meczu półfinału Ligi Mistrzów UEFA rozpoczęły się od meczu Bayern Monachium kontra Real Madryt. Niemiecka drużyna, która wyeliminowała Arsenal w ćwierćfinale mistrzostw, podejmie na Allianz Arena Hiszpanię, która wyeliminowała obrońcę tytułu Manchester City. Już w pierwszych minutach meczu, który gwizdał francuski sędzia Clement Durbin, Bayern znalazł się w serii sytuacji podbramkowych. Goście zdobyli bramkę w 24. minucie po trafieniu Viniciusa Jr. Brazylijczyk przyjął piłkę po głębokim podaniu Toniego Kroosa i posłał piłkę do siatki z lewej strony bramkarza Neuera. Gdy pierwsza połowa zakończyła się takim wynikiem, obie drużyny skutecznie rozpoczęły drugą połowę. Bayern zdobył rzut karny trzy minuty później, gdy w 53. minucie, gdy Musiała był na boisku, wyrównał Leroy Sane. Niemcy objęły prowadzenie, gdy Harry Kane z Anglii wrzucił piłkę do siatki. W 82. minucie wyrównanych ataków Rodrigo został wyrzucony z boiska po interwencji Kim Min-jae, a sędzia Durbin przyznał drugi rzut karny. Vinicius Jr. przejął piłkę na białym punkcie i strzelił drugiego gola dla siebie i swojej drużyny. Mecz zakończył się remisem 2:2.
Na ławce rezerwowych siedział narodowy piłkarz Arda Guler.
Rewanżowy mecz turnieju zostanie rozegrany na własnym stadionie Realu Madryt w środę, 8 maja.