Wymiar sprawiedliwości zaparł nam dech w piersiach! Jak chciałbyś umrzeć, panie. Prawnik?

class=”medyanet-inline-adv”>

Judgement, w którym występują Khan Urgancioglu i Pinar Deniz, a w którym występują takie nazwiska jak Ugur Bolat, Cesmi Baskin, Zeino Erakar, Ugur Aslan, Arda Anarat, Pinar Çağlar Gençtürk, Nilgün Turksever, Ann Turksever, Atılgan i Merve Ateş, pojawił się na ekranie w 90. odcinku .

W nowym odcinku serialu;

Komisarz Eren pojechał z Ilkasem, który uzyskał relacje naocznych świadków katastrofy domowej.

Twierdząc, że jego żona zginęła, Yilmaz oświadczył, że jego żona była sprzątaczką, a za wypadek odpowiadają właściciele domu.

Do raportu Ilkas zaprosił także właścicieli domów. Obydwoje powiedzieli, że służąca Serafin spadła ze schodów.

Prosząc Ilkasa o pomoc, Yilmaz zalał się łzami i powiedział: „Proszę, nie zostawiaj nas samych, prawniku. Oni mają pieniądze, są potężni…”

class=”medyanet-inline-adv”>

Zachwycony propozycją małżeństwa Efe, Ducey zaczął przetrwać trudne dni przy wsparciu swojego kochanka.

YEKT podejmuje działania

Jekhta, który tropi zabójcę ojca prawnika Iqlala, otrzymuje informacje od Rafeta. Yekta poprosił Rafeta o złożenie skargi w sprawie karnej. Rafeed Iqlal poszedł do prawnika i dał mu zrobione zdjęcia. W Iqlal Kubilaj mianował przywódcę.

Sprawiedliwość zaparła nam dech w piersiach, jak chciałbyś umrzeć Panie.

Celine założyła nowy plik. Mówiąc, że chodziła do szkoły, Celine powiedziała: „Dzieci chorowały na moich oczach i to z powodu ich nauczycieli”. Zbierając informacje o nauczycielce, Celine szukała wskazówek. Celine wróciła do szkoły, rozmawiała z uczniami i uzyskała informacje.

Sprawiedliwość zaparła nam dech w piersiach, jak chciałbyś umrzeć Panie.

Ilkas udał się na miejsce, aby zbadać śmierć Serapa. Otrzymałem informację od pracowników. Goksu, który był zaangażowany w śledztwo, powiedział Ilkasowi o znalezionych dowodach.

Iqlal podąża za przestępcami

class=”medyanet-inline-adv”>

Naczelnik Kubilaj udał się na miejsce zdarzenia i zastał mężczyznę pobitego przez Bülenta Kısmetova. Prawnik İclala natychmiast wezwał Kısmetova, aby złożył zeznania.

Bülent Kısmetov zadzwonił do swojego prawnika, który skierował go do Yekty.

Sprawiedliwość zaparła nam dech w piersiach, jak chciałbyś umrzeć Panie.

Celine zadzwoniła do męża Ilcasa i udzieliła mu reprymendy; „Kiedy jest nasza rocznica ślubu?”

READ  Wiadomość: Danla Bilic i Chagall przyłapani w Bebeku! Reakcja popularnego rapera na to była myląca – Magazine News

Wracając do swoich obowiązków, komisarz Eren był uszczęśliwiony ciepłym przyjęciem ze strony kolegów z drużyny.

Twierdzenie, które wzbudziło podejrzenia ILGAZ

Po zbadaniu okoliczności śmierci Serapa Ilkas spotkał się z właścicielem ziemskim Oktayem. „Biorę prysznic, kiedy usłyszałem hałas, wyszedłem i zobaczyłem Serafina na podłodze. Seraph współpracuje z nami od wielu lat, a nasza relacja przypomina pracownika-pracodawcę.

class=”medyanet-inline-adv”>

Yelis, właściciel domu, powiedział w swoim oświadczeniu: „Wyszedłem po tym, jak usłyszałem krzyki. To była straszna scena. „Nie zaczynaj od dołu, nie zaczynaj od góry i nie stąpaj po suchym podłożu” – nie słuchał.

Ilkas zadzwonił do pielęgniarki Yellis, aby złożyła zeznania i wyjaśniła, co wydarzyło się tego dnia; „Mierzyłem ciśnienie krwi i kiedy Seraph wszedł do pokoju, ciśnienie pani Yellis wzrosło, a następnie wyrzuciła mnie z pokoju. Po chwili usłyszałem, jak pan Octa beształ Serafina. Słychać było dźwięk tłuczonego szkła. Wyszedłem po skończeniu pracy. Kiedy przybyłem, Seraph sprzątał schody i odkładał wiadro. „Kiedy wyszedłem, wiadro było w wiadrze”

Bülent Kısmetov udał się do Jekty i poprosił o pomoc. Celine natomiast kontynuowała naukę w szkole. Po zapoznaniu się z aktami prawnik Ilkasa chciał spotkać się z nauczycielką Nurey.

class=”medyanet-inline-adv”>

Sprawiedliwość zaparła nam dech w piersiach, jak chciałbyś umrzeć Panie.

Parla była bardzo zaskoczona, gdy usłyszała, że ​​Tuğçe otrzymał propozycję małżeństwa. Parla, która nie podziela szczęścia przyjaciółki, zdradza się swoimi reakcjami. Efe powiedział, że widział już wcześniej potajemnie zabierane rzeczy ludzi. Tuğçe odpowiedział: „Znam sytuację Efe”.

Iqlal konfrontuje się z morderstwem swojego ojca

Bülent Kısmetov stanął obok prawnika İclal wraz ze swoim prawnikiem Yektą. Twarzą w twarz z zabójcą swojego ojca, Iqlal nie może się powstrzymać od gniewu. Wyjaśniając zarzuty, İclal popchnął Kısmetova do narożnika.

Nie mogąc zapanować nad gniewem, Bülent Kısmetow powiedział Jechcie, że ucieka do Kazachstanu. Jekhta natychmiast udaje się do Iqlala i mówi, że jego klient ucieknie. Wzywając przełożonego Kubilaja, İclal kazał mu zabrać Bülenta Kısmetova do aresztu i zabronił mu wyjeżdżać za granicę.

READ  Oglądaj cały ostatni odcinek Bahara | Obejrzyj czwarty nowy odcinek One Piece Show TV Bahar

class=”medyanet-inline-adv”>

Sprawiedliwość zaparła nam dech w piersiach, jak chciałbyś umrzeć Panie.

Bülent Kısmetov udał się do Jekty, gdy wprowadzono zakaz podróżowania. Prosząc o pomoc, Kısmetov powiedział, że zna prawnika İclala od dawna. Jechta powiedziała prawnikowi Iqlala wszystko, co wiedziała.

Przynieśliśmy ciało naszego ojca

Dwaj bracia przybywają na komisariat i zwracają się do głównego inspektora Erena ze słowami: „Przynieśliśmy ciało naszego ojca”. Wyjaśniając, co się stało, bracia powiedzieli: „Otworzyliśmy drzwi i ujrzeliśmy mężczyznę w zbroi. Otworzyliśmy skarbiec, mój ojcze. Miał przy sobie także swoje rzeczy do prania i masek. Brakowało tylko zapalniczki, którą odziedziczyłem od dziadka. Powiedział: „Mój ojciec nazywa się Abdullah Ozkab”.

Sprawiedliwość zaparła nam dech w piersiach, jak chciałbyś umrzeć Panie.

Kto zabił Serafina?

Zespół dochodzeniowo-śledczy poinformował Ilkasa o zebranych ustaleniach. Istnieje możliwość, że do zdarzenia doszło w wyniku nieszczęśliwego wypadku” – dodał.

Siostra Serapa przyszła na komisariat i złożyła zeznania; Powiedział: „Moja siostra zakochała się w panu Okdeyu, to była wspólna sprawa, kupił mojej siostrze prezenty i ten telefon. Prawnik Ilkasa powiedział, że zbada incydent.

Nadinspektor Eren Ilgaz powiedział wiadomościom z IT: „Serap napisała w wysłanych wiadomościach: «Yeliz wie, widzę to po jej wyglądzie»”. Podał informację.

Yilmaz wycofał swoją skargę

Mąż Serap, Yilmaz, poinformował Ilkasa, że ​​wycofał swoją skargę. Ilkas zapytał: „Dlaczego dali pieniądze za krew?” Zganił go tymi słowami. Yilmaz powiedział: „Umieram, kto zaopiekuje się dziećmi w czwartym etapie?” „Pogrzebię swój ból w sercu, moje dzieci przyjęły ich krew dla swojej przyszłości” – odpowiedział.

Sprawiedliwość zaparła nam dech w piersiach, jak chciałbyś umrzeć Panie.

ILGAZ i CEYLIN na kolacji

Ilkas zorganizował kolację z okazji rocznicy ślubu. Para spotkała się na obiedzie i cieszyła się słodkimi chwilami.

Ilkas był bardzo zaskoczony, gdy zastał Yellis w bardzo szczęśliwym stanie tam, gdzie poszli. Ilkas oskarżył Yelisa: „Czy dobrze jest zabić kogoś takiego i iść świętować?”

Sprawiedliwość zaparła nam dech w piersiach, jak chciałbyś umrzeć Panie.

Ostrzegawcze zdjęcia Ilkasa Elisa dotarły do ​​głównego prokuratora. Yellis i jego prawnik złożyli skargę na Ilkasa. Ilkasowi udzielił także odpowiedzi Prokurator Generalny; „Wytykanie kogoś palcami nie jest twoim obowiązkiem, rób swój obowiązek, nie ma miejsca na znęcanie się”

READ  Dwugodzinna kąpiel każdego ranka… nieprzespane noce… sam to zbudował, on to wymyślił… skończyło się na ruinach.

Osman w domu Jumruda

Osman wchodzi do domu w przebraniu malarza, aby zabić męża Zümrüt. Usman przygotował plan i czekał na odpowiedni moment.

Yekta był zszokowany wiadomością Bülenta Kısmetova. – Znalazłem mojego porywacza. Rafe’

Sprawiedliwość zaparła nam dech w piersiach, jak chciałbyś umrzeć Panie.

Wątpliwy nauczyciel!

Efe nadal bada interesujące wydarzenia na studiach prawniczych. Celine spotkała się także z uczniami i próbowała dowiedzieć się, co dzieje się w szkole. Uczniowie powiedzieli nauczycielowi Nureyowi; Jeśli będziemy się źle zachowywać, uderzymy się, nie mów nic moim rodzicom.

Sprawiedliwość zaparła nam dech w piersiach, jak chciałbyś umrzeć Panie.

Jadąc w korku, Celine została potrącona przez samochód nadjeżdżający z tyłu. Wpadając w panikę, Celine widzi, że osobą, która uderzyła w jej samochód, jest nauczycielka Nure.

Zagmatwane akta Yellis Crime

Nadinspektor Eren znajduje w przeterminowanych aktach sprawę związaną z morderstwem Yellis i przynosi ją Ilkasowi.

Sprawiedliwość zaparła nam dech w piersiach, jak chciałbyś umrzeć Panie.

'Jak chciałbyś umrzeć'

Później w serialu pojawiały się momenty, w których Ilkas miał związane ręce. Mężczyzna zapytał Ilkasa: „Tak, panie prawniku, jak chciałby pan umrzeć?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *