Wstydź się głupim mordercom – Kalendarz

FDusza Ministerstwo Spraw Zagranicznych oświadczyło: „Nasz prezydent Macron odwiedzi Maroko”. Natychmiast od marokańskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych ”Taka wizyta jest w naszym programie. NIE„Przyszedł raport. Inaczej mówiąc, była to obraza i reakcja. W geografii Afryki zdominowanej przez Imperium Osmańskie gniew na kolonialistów narasta falami. 7-8 lat temu pojechaliśmy do Mali, jednego z najbiedniejszych krajów na świecie. Za prezydenta Erdogana prawie cały kraj był pustynią. W Weather Harbor wszędzie były pojazdy opancerzone i uzbrojeni żołnierze.
To była częsta scena. Ponieważ organizacja terrorystyczna DAESH przeprowadziła tam poważny atak.
To oni rozpalili pierwsze iskry w kraju inwazją na Irak. Zaangażowane były w to służby wywiadowcze wielu krajów, takich jak Ameryka, Izrael, Anglia i Francja. Sprowadzili wielu przydatnych członków organizacji przeszkolonych i doświadczonych w Syrii, Afryce, Afganistanie i Chinach. Tysiące terrorystów stacjonowało w miejscach werbowania. Na przykład istnieje plan podziału Chin na sześć regionów. Bo cały Zachód kupuje towary od Chin, dając Pekinowi deficyt rzędu setek miliardów dolarów. Najpierw zaatakują to miejsce terrorem. Następnie Tajwan i inne niespokojne narody podpalą wyspę na Pacyfiku, rzucając przeciwko nim każdego, od Filipin po Indie. To jest cel. Powołując się na organizację terrorystyczną DAESH, która jest również wykorzystywana jako podwykonawca zachodnich służb wywiadowczych w Afryce, Francja stwierdziła: „Pytający o ilość Proszę o przesłanie pomocy„, powiedział. W rzeczywistości jednym z krajów, które dostarczyły broń i zorganizowały DAESH, była Francja. Pomogli DAESH milionami dolarów za pośrednictwem cementowni w Syrii. Na tej cementowni wywieszono pośrodku francuską flagę. O wojnie ” powiedziało mu nasze państwo i inteligencja Powiedział, że zapłaciliśmy im za ich zgodą. Ci cementowni swobodnie włóczą się po Francji, co zostało udokumentowane jako rzucanie pieniędzy na rzecz ISIS.
Kraje afrykańskie postrzegały Francję jako wybawiciela przed atakami ISIS i witały swoich żołnierzy. Porzucił podstawy. Ostatecznie jednak okazało się, że tak naprawdę podsycali terroryzm.
Prawie wszyscy zbuntowali się z powodu tej okropnej gry. Francja, która w imię wolnościowych pieniędzy otrzymywała 500 miliardów dolarów rocznie od 16 krajów afrykańskich, bezpłatnie transportowała do swojego kraju wiele podziemnych zasobów, od uranu po złoto, diamenty i ropę naftową.
Podczas naszej podróży do Algierii wyższy urzędnik zapytał: „Rurociąg stąd do Francji Zapewnili. Miliardy dolarów rocznie Nasz olej bez płacenia ani grosza NiosąPowiedział. Kraje afrykańskie miały banki centralne. Ale ich kasy były puste.
Ponieważ pod narzuceniem Francji wszystkie ich pieniądze były przechowywane w banku centralnym w Paryżu i wykorzystywane przez tych, którzy wymordowali miliony i ustanowili system krwawego wyzysku. Gdy sytuacja się odwróciła, w prasie europejskiej zaczęły pojawiać się jedna po drugiej analizy. Nawet szwajcarskie gazety zaczęły pisać: „Turecki półksiężyc świeci w Afryce, Francja przegrywa”. Prasa brytyjska zaczęła pisać: „Turcy mają bazy wojskowe w Libii i Somalii. Turcy prowadzą szkolenie wojskowe w tych ośrodkach oraz w innych krajach Afryki. Francja jest zaniepokojona tym, że Turcja z czystą przeszłością działa na zasadzie wygrywania razem. , ciąży na kontynencie.” Afryka, która posiada największe na świecie niewykorzystane grunty rolne z minami i niewykorzystanym potencjałem, znajduje się pod przywództwem Turcji i przeżywa ogromne przebudzenie i powstanie. Tego wszystkiego nie udało się osiągnąć w jeden dzień. To był projekt, który trwał kilka lat. Plan 20-letni został wyhaftowany jak haft.
Ślady pozostawione tam przez naszych przodków są niesamowite.
Nasza przeszłość jest czysta, jak mówią Brytyjczycy.
Nie zakładamy pól kostnych w Afryce. W okresie osmańskim otaczaliśmy wszystkich miłością.
Kosztem obrony przed barbarzyńcami i kolonistami poprzez poświęcenie życia. Teraz Turcja zapewnia broń i ochronę naszemu sercu na tym kontynencie, podobnie jak jej przodkowie, przeciwko organizacjom takim jak DAESH, promowanym przez krwawych morderców z Zachodu.
Wraz z niesamowitym rozwojem naszego sektora obronnego, wiele rodzajów broni, od tureckich UAV po pojazdy opancerzone, zostało wyprodukowanych ze słowami „.Wyprodukowane w TurcjiPisząc, niszczy zachodnie organizacje terrorystyczne, eliminując w ten sposób pożytecznych terrorystów w rękach Zachodu.
Francuscy gracze wcielający się w rolę wybawicieli mają teraz „wynieść się”. Wraz z tą rebelią kończy się europejska obecność w Afryce.
Projekty unijnych zarzutów wobec Turquieva nie poszły na marne. Bo szaleją. Wyparowują w Afryce, przyszłości świata. Oczywiście, będą się bardzo starali, aby nas nie wpuścić do unii. Prezydenta Erdogana”My też Porzucić EuropęSłowa „riz” nie są przypadkowe. Turcja potrzebuje Europy, która ginie w Azji i Afryce. Wszystkie ich głupie posunięcia wybuchną jak policzek. .

READ  Wypadek łodzi: Grecja prosi Europol o pomoc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *