Właściciel Uzi dzieli się stanem domu, twierdząc, że raper uciekł, nie płacąc czynszu przez 4 miesiące! Odpowiedź nie została opóźniona

Jednym z godnych uwagi raperów ostatnich czasów jest Uzi. Warto dodać, że Uzi, który niedawno zyskał sławę dzięki związkowi z Aliną Tilki, jest jednym z najbardziej rozchwytywanych piosenkarzy w Turcji w 2022 roku.

Raper Uzi jest teraz na porządku dziennym nie ze względu na swój sukces, ale ze względu na stawiane mu zarzuty. Właściciel Uziego uciekł z domu, twierdząc, że od 4 miesięcy nie płaci czynszu. Gospodarz Elif Obadan napisała:

„W 2022 roku o sytuacji w naszym mieszkaniu w Bomondy Anthill dużo słyszało, że Uzi, artysta DR, uciekł nie płacąc 4-miesięcznego czynszu i udało mu się włamać do ślusarza. Żałosne. Producenta też już nie ma. Może powinni się wstydzić !”

Natychmiast przyszedł raport z UZI

Raport Uziego nie został opóźniony.

Raper stwierdził w swoim oświadczeniu: „Mam umowę, jak możecie włamać się do mojego domu bez pozwolenia? To zabierzcie te zdjęcia do sądu wraz z rachunkami, które zapłaciłem, żeby milczeć na temat waszych nielegalnych podwyżek czynszu?” powiedział.

Gospodarz zamknął konto po poście.

Kliknij tutaj, aby przejść do strony głównej
Nagroda została zwiększona! Pytanie, w którym użył jokera nowego uczestnika, było zaskakujące
Pozowała w małym bikini! Poznaj sekret jej krągłości…
Zniknął z aktorstwa! Nowa niespodzianka biznesowa
READ  Niech to będzie 40 lirów, jeśli to dolar! Te znaki będą pływać w pieniądzach we wrześniu...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *