Wiadomości z mostu Męczenników z 15 lipca: Utrudnienia w ruchu! Pojawiło się objawienie

15 lipca Most Męczenników został zamknięty dla ruchu dwukierunkowego wczoraj po południu ze względów bezpieczeństwa o godzinie 22:00, ponieważ RCÇ., który podobno cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową, wjechał na most samochodem oznaczonym „SMA” i zablokował drogę. Dla transportu.

class=”medyanet-inline-adv”>


RCÇ. Poddał się po około 1,5 godzinach policyjnego przymusu. RCÇ. Po kapitulacji po raz pierwszy otwarto dla ruchu trasę z Anatolii do Europy. Most został całkowicie otwarty dla ruchu po wycofaniu samochodu użytego w proteście.

Ali Yerlikaya: Od 1,5 roku leczy się na chorobę afektywną dwubiegunową

W odniesieniu do zdarzenia minister spraw wewnętrznych Ali Yerlikaya powiedział: „15 lipca na Moście Męczenników pojazd oznaczony SMA zablokował drogę o godzinie 22:14, blokując ruch w obu kierunkach mostu. Osoba prowadząca pojazd, RC, cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową. leczenie przez 1,5 roku.”

class=”medyanet-inline-adv”>


Alarm podejrzanego pojazdu na moście 15 lipca!  Oświadczenie ministra Yerlikayi z ostatniej chwiliAlarm podejrzanego pojazdu na moście 15 lipca! Oświadczenie ministra Yerlikayi z ostatniej chwili
Sprawdź wiadomości

Powiedział: „Nie żałuję tego”

Podejrzany, który po zabiegach na komisariacie został skierowany do sądu, w swoich zeznaniach stwierdził, że podjął działania mające na celu zwrócenie uwagi na pacjentów z SMA i nie żałuje tego.

Ujawniono zeznania podejrzanego, który przeprowadził operację na Moście Męczenników 15 lipca

READ  Po raz pierwszy od ogłoszenia kandydatury Cemil Duke i Tunch Soyer w tym samym kadrze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *