Wiadomości Fenerbahçe: Trabzonspor odpowiada słowom Alexandra Dzigu! – Wiadomości z ostatniej chwili Fenerbahçe

Wiadomości sportowe z ostatniej chwili… Ghany obrońca Fenerbahçe, Alexander Djiku, wydał oświadczenie dla francuskiej prasy. Oto słowa Dzigu po meczu Trabzonsporu… FB SPORTS NEWS

Obrońca Fenerbahçe z Ghany, Alexander Djiku, wydał oświadczenie dla francuskiej prasy. Wyjaśniając, co wydarzyło się podczas meczu z Trabzonsporem, Djiku powiedział: „Początek meczu był tak naprawdę początkiem każdego meczu. Trybuny rzuciły butelkami z wodą, ale sędzia pozwolił na grę. Druga połowa była trudna. Kule ognia i trochę Na boisko rzucano przedmiotami. Sędzia próbował uspokoić boisko. Ogłosili to na stadionie. Spokój, ale niestety tak się nie stało. Potem wydarzyły się wydarzenia pod koniec meczu. Powiedzieli mi, że Trabzonspor – Od 2011 roku na meczach Fenerbahçe panuje napięcie, ale tak poważne wydarzenia nigdy nie miały miejsca. Takie rzeczy nie zdarzają się tylko w Turcji, jest wiele przykładów. Tak. Kibice powinni zrozumieć, że piłka nożna to gra. Ale wiadomo, że istnieje coś takiego rywalizacja wśród kibiców.W wielu ligach nawet jeśli drobne incydenty zdarzają się na początku meczu, jeśli trwają do końca meczu, jest to trochę bardziej groźne. Pod koniec meczu, gdy świętowaliśmy zwycięstwo, samotny kibic wszedł na boisko, aby z nami walczyć, a kilka sekund później sprawy wymknęły się spod kontroli. „Widzieliśmy, że sytuacja się pogorszyła i udaliśmy się do szatni” – powiedział.

„Sędzia nie chciał poddać meczu”

„Mecz został przerwany na 1-2 minuty po tym, jak w naszego bramkarza rzucono obcy przedmiot. Myślę, że na tym mecz mógł się zakończyć. Czas, ale sędzia nie chciał przerywać meczu na 10 minut przed końcem meczu mecz. Nasz harmonogram meczów Bardzo napięty, może krótki. Nie mogliśmy znaleźć nowego rozwiązania na czas na ten mecz. Jesteśmy w wyścigu o mistrzostwo z Galatasaray w lidze, przez te wszystkie czynniki prawdopodobnie chciał, żebyśmy dokończyli mecz , ale niestety to, co wydarzyło się pod koniec meczu, było bardzo smutne. Trabzonspor pokonał nas u siebie. Jedyną porażką, jaką ponieśliśmy w lidze w tym sezonie, była końcówka meczu na naszym stadionie. Świętowali, nie było problemu . Każdy zawodnik świętuje na każdym stadionie i tak to jest. Jednak jeden z fanów stracił panowanie nad sobą, co skłoniło innych fanów do przybycia. Potem niestety wydarzyły się wydarzenia w filmach” – powiedział.

READ  Oglądaj na żywo mecz Alanyaspor Galatasaray | Kiedy odbędzie się gala konkursu? Kiedy? Który kanał? Obejrzyj mecz GS w BeIN Sports – wiadomości z ostatniej chwili Galatasaray

„Kibice muszą zrozumieć, że piłka nożna to gra”

Ghanski piłkarz powiedział, że takie zdarzenia mają miejsce nie tylko w Turcji. „Odbywa się mecz Marsylia-Lyon, wiemy, co zrobił Dimitri Payet. Mamy przykład meczu Nicea-Nantes, gdzie kibic stracił życie. Jest ich wielu incydenty w sporcie, dla fanów piłki nożnej. Tylko wie.” „Powinni zrozumieć, że to jest mecz. Na końcu jest zwycięzca i przegrany, nie powinniśmy się tak zachowywać. To konieczne. Należy ostrzec trybuny, aby zapobiec takim zdarzeniom” – powiedział.

„Mamy 8 finałów”.

„Nazywamy to 8 finałami. Wiemy, że jeśli wygramy 8 meczów, zostaniemy mistrzami. Mamy mecz o Superpuchar z Galatasaray, mamy mecze z Olympiakosem w lidze konferencyjnej. Od dawna nie jesteśmy mistrzami w lidze długo… Wszystkie poważne cele” – podsumował. „Skupimy się na piłce nożnej i damy z siebie wszystko dla naszych fanów.