WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI: Kopia sztucznej inteligencji 2024 w YKS! Przyłapany na rozwiązywaniu pytań na ChatGPT

Oddziały ds. zwalczania handlu ludźmi i przestępczości zorganizowanej Komendy Wojewódzkiej Policji nabrały podejrzeń w związku z ruchami MEE, którzy uczestniczyli w TYT, która odbyła się 8 czerwca.

class=”medyanet-inline-adv”>

Policja znalazła urządzenia do oszukiwania w bucie MEE, który został wyrzucony z sali podczas egzaminu. Podczas przeszukania MEE, u którego stwierdzono ściąganie na egzaminie, zabezpieczono urządzenie zwane „routerem” zapewniające połączenie z Internetem, telefon komórkowy udający kartę kredytową, aparat fotograficzny w kształcie guzika oraz zestaw słuchawkowy .
Sceny z YKS: Spóźnił się na egzamin po godzinie czekania przed szkołą
Sprawdź wiadomości

W YKS 2024 sztuczna inteligencja utknęła podczas rozwiązywania pytań na ChatGPT

Złapano 2 osoby

Po potwierdzeniu, że podejrzany ma połączenie z Internetem na routerze, odczytuje pytanie z kamery w kształcie przycisku i przesyła je do sztucznej inteligencji, która następnie rozwiązuje problem i przesyła odpowiedź podejrzanemu za pośrednictwem mobilnego zestawu słuchawkowego. Telefon, który wygląda jak karta kredytowa. „Ustawa o centralnej służbie pomiaru, selekcji i rozmieszczenia” nr. Kiedy MEE został zatrzymany w związku z przestępstwem „sprzeciwu wobec numeru 6114”, ujęto także AB, który rzekomo mu pomagał. Po zakończeniu postępowania MEE został zatrzymany, a AB po skierowaniu sprawy do sądu został zwolniony.

class=”medyanet-inline-adv”>

Zerwał podszewkę i włożył ją do środka

Potwierdzono, że przed egzaminem podejrzany rozdarł wyściółkę buta i podłożył urządzenie elektroniczne, omijając w ten sposób kontrolę przy wejściu na salę egzaminacyjną, a następnie udając się do toalety i podkładając urządzenie. Zdjął but i założył słuchawki na uszy.


3 miliony kandydatów w maratonie YKS!  Oto co działo się minuta po minucie...3 miliony kandydatów w maratonie YKS! Oto co działo się minuta po minucie…
Sprawdź wiadomości

W YKS 2024 sztuczna inteligencja utknęła podczas rozwiązywania pytań na ChatGPT

Dyrektor wiadomości CNN TÜRK w Stambule, Nihat Uludağ, wyjaśnił incydent w Isparcie następującymi słowami:

Komisariat Policji Wojewódzkiej w Isparta Zespoły Oddziału KOM monitorują ucznia pod kątem podejrzanych zachowań podczas egzaminu TYT, który odbył się w sobotę w Isparcie. Uważnie obserwują podejrzane zachowanie uczniów podczas egzaminu. Nadzór wykazał, że student powtarzał trzeci rok na innym uniwersytecie w Isparcie i został przyłapany na ściąganiu na gorącym uczynku za pomocą urządzenia do ściągania.

Uczeń ma na imię MEE i co ciekawe, znajdują się tam instrukcje od ucznia. Posiada aparat przyciskowy. Przycisk ten umożliwia odczytanie arkusza selekcji przez kamerę. System czyta. Wysyła go do systemu sztucznej inteligencji poprzez system sieciowy znajdujący się pod butem. Sztuczna inteligencja odczyta pytanie i powie uczniowi poprawną odpowiedź.

class=”medyanet-inline-adv”>

W YKS 2024 sztuczna inteligencja utknęła podczas rozwiązywania pytań na ChatGPT

Profesor informatyki. Dr. Ali Murad Krig Z tego mechanizmu rozumiemy, jak ważne są działania podjęte przez ÖSYM. Jak widzieliście i wiecie, system ten jest całkowicie zorganizowaną i sformalizowaną strukturą. Dlaczego używany jest aparat przyciskowy? Ponieważ służy do czytania pytań. Dlaczego nadajnik? Jest używany poniżej, ponieważ wysyła pytania do komputera.” „Zapewnia zdalny dostęp do chatbota opartego na sztucznej inteligencji?”, Powiedział.

Kınık kontynuował swoje słowa w następujący sposób;

Umożliwi to wprowadzanie pytań w formie tekstowej. Jednak wersja wszystkiego, co nazywamy ChapGPT 4, pozwala nam teraz rozwiązywać pytania poprzez zmianę obrazów.

Nie musisz robić nic dodatkowego. Zrób zdjęcie i wyślij. Co robisz; Odpowiedz na to. Przetestowaliśmy i zatwierdziliśmy go przed publikacją.

W YKS 2024 sztuczna inteligencja utknęła podczas rozwiązywania pytań na ChatGPT


Udostępnienie od Prezydenta ÖSYM po YKS!  „Wszczęto postępowanie prawne”Udostępnienie od Prezydenta ÖSYM po YKS! „Wszczęto postępowanie prawne”
Sprawdź wiadomości

Raport policyjny

W związku z tym zdarzeniem policja podała:

class=”medyanet-inline-adv”>

Sprzeciw wobec ustawy nr 6114 jest przestępstwem
W dniu 08.06.2024 Komisje Dyrekcji Oddziału KOM przeprowadziły ankietę;

Podczas egzaminu TYT, który odbył się w całej Turcji w dniu 08.06.2024, osoba o imieniu MEE została złapana w sali egzaminacyjnej za pomocą interfejsu mechanizmu i oprogramowania za pomocą programu wywiadowczego o nazwie ChatGPT. Zatrzymano także osobę zidentyfikowaną jako AB, która pomagała podejrzanemu w trakcie śledztwa.

READ  Biznesmen napadnięty i zabity! Jego żona i bliski przyjaciel zostali aresztowani

podczas przeszukań mieszkalnych i fizycznych osób;

– Mechanizm powielania do transmisji dźwięku i obrazu,
– Aparaty z 3 przyciskami i przechwycone cyfrowe przedmioty poszczególnych osób.

* 6114 Wszczęto sprawy przeciwko podejrzanym MEE i AB o popełnienie przestępstwa SKM, podejrzanego AB zwolniono z oddziału, podejrzanego MEE aresztowano i osadzono w więzieniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *