Wdowa po Bobie Sockett, Kelly Risso, ubolewa nad nim w wywiadzie: „Jest taki kochający i taki cudowny”

Powiedział „dzisiaj”, że komiks był bardzo szczęśliwy z powrotu w trasę i zmuszony był rozśmieszyć ludzi, biorąc pod uwagę obecny stan świata.

Rizo podzieliła się tym, że ich ostatni związek był pełen miłości. „Wydaje mi się, że powiedziałam „bardzo cię kocham”, on powiedział „kocham cię bez końca”, a potem „nie mogę się doczekać, kiedy cię jutro zobaczę” – powiedziała. „To wszystko miłość.”

Risso powtórzył to w „Good Morning America”, kiedy ostatni raz rozmawiał przez telefon z Chase, „był w drodze do domu lub z powrotem do hotelu i powiedział mi, jakie to wspaniałe przedstawienie i jakie to było niesamowite. „

„Był szczęśliwy i kochał to, co robił” – powiedział. „Bardzo się cieszył, że wywołuje u ludzi śmiech”.

Saket spotkała Rizo, blogerkę kulinarną i podróżniczą, za pośrednictwem Instagrama sześć lat temu i łączyła ich głęboka i trwała miłość. Ona i Coat wybuchnęli łzami, kiedy Rizo opowiadała o tym, jak jej mąż spieszy się za każdym razem, gdy wyrusza w drogę.

Idzie spać o 2 w nocy i wstaje o 4 nad ranem, aby móc lecieć o 6 rano do swojego domu, powiedział Riso.

„Cenił każdą sekundę, kiedy byliśmy razem”, walczyła ze łzami. „Dlatego to tak rozdzierające serce”.

Po jego śmierci wszyscy, łącznie z fanami, zgromadzili się wokół Rizo. „To był przytłaczający wyraz niesamowitej miłości i wsparcia nie tylko od wszystkich, którzy kochali Papieża, ale także od jego przyjaciół i rodziny” – powiedział. „Teraz nie wiem, jak przez to przejść”.

Risso podzieliła się wspomnieniami o tym, kim był jej mąż – wspólnym tematem tego, jak niesamowicie kochała wszystkich, których spotkała.

Socket był tak wspaniały, jak się pojawił i starał się wywrzeć na wszystkich szczególne wrażenie, a Rizo powiedział swoim konsekwentnym przesłaniem „Traktuj wszystkich z życzliwością”.

READ  2 Amerykanów, 5 Brytyjczyków przetrzymywanych przez Rosję na Ukrainie uwolnionych w wyniku wymiany więźniów

Sockett był „najlepszym człowiekiem, jakiego znałem w życiu”, powiedział. „Był tak kochający i tak wspaniały, że wszyscy w jego życiu o tym wiedzieli” – powiedziała Rizo. „Nawet każdy, kto spotyka go przypadkowo, powiedziałby: „Wow, to wyjątkowy facet”.

RIzzo koncentruje się teraz na kontynuowaniu swojej tradycji Jego praca z Fundacją Badawczą Scleroderma.

Siostra Sageta, K, zmarła na rzadką chorobę autoimmunologiczną i według szacunków SRF zgłosiła się na ochotnika do organizacji od ponad 30 lat, zbierając ponad 26 milionów dolarów na znalezienie lekarstwa.

„Miał trzy prace życiowe” — powiedział Risso. „To jego dzieci, komedia, a potem SRF. Pracował niestrudzenie przez ponad 30 lat, próbując znaleźć lekarstwo na twardzinę, więc mogę zrobić wszystko, aby pomóc kontynuować tę tradycję i pomóc SRF. To dla niego wiele znaczy”.

Risso powiedziała Holmesowi, że była w dobrym zdrowiu przed śmiercią męża i że w grudniu miała Kovita „nic poważnego”.

Zapytanie do Przyczyna jego śmierci Trwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *