Ile śniegu w czwartek rano? – NBC4 Waszyngton

Region DC stoi w obliczu trzeciego opadu śniegu w roku i silnego zimna w czwartkową noc, kiedy oczekuje się, że temperatura chłodnego powietrza będzie niższa niż u nastolatków w regionie.

Czas śniegu może ograniczyć podróż w czwartek rano. Obszary, w tym hrabstwo West Loudown i północne Maryland, zostały dotknięte ulewnym deszczem o 7 rano, powodując opadanie łusek.

Deszcz będzie nadal zamieniał się w zimową mieszankę, a następnie można oczekiwać, że śnieg, zaczynając na zachodzie i przesuwając się w kierunku Waszyngtonu, sprowadzi cały śnieg w dzielnicy do godziny 9 rano, a wszystkie opady śniegu przesuną się później, niż początkowo oczekiwano.

Zabłocone i zaśnieżone drogi mogą szybko stać się zatłoczone, zwłaszcza jeśli deszcze uniemożliwią pracownikom wcześniejsze czyszczenie dróg.

Storm Team4 ogłosił ostrzeżenie pogodowe i obowiązuje w większości hrabstw zajmujących się prognozami pogody zimowej, hrabstwach Północnej Wirginii i hrabstwach Maryland, takich jak Prince George, Montgomery, Anne Arundel. Tutaj znajdziesz pełną listę.

Zawiąż tobołek przed wyjściem za drzwi w czwartek rano. Temperatura szybko spada poniżej zera. Spodziewaj się bardzo zimnego popołudnia z północno-zachodnimi wiatrami o prędkości 15-25 mil na godzinę, a następnie poczuj temperatury w latach nastoletnich i bądź jednocyfrowy przez całe popołudnie i noc.

Agencje federalne w rejonie DC będą otwierać w czwartki z dwugodzinnym opóźnieniem z opcją zezwolenia na nieplanowany urlop / dostawę. Jednak burmistrz Muriel Bowser powiedział, że rząd DC otworzy się w odpowiednim czasie.

Wiele systemów szkolnych w okolicy ogłosiło zamknięcia, opóźnienia lub wirtualną naukę. Oto pełna lista zamknięć szkół i opóźnień.

Oś czasu (i jak to wpływa na poranne dojazdy)

Do godziny 7 rano: Oczekuje się, że około pół cala deszczu, który zaczął się w środę wieczorem, stopi śnieg pozostały podczas ostatniej burzy. Oznacza to, że drogi często będą mokre, dopóki nie zacznie padać śnieg.

READ  Głównym źródłem szoku jest „stalowy dokument” o Trumpie: raport

9 rano .: Jest śnieg, ale główny meteorolog grupy sztormowej 4, Doug Gummer, mówi, że temperatury powyżej zera zapobiegną znacznej akumulacji na drogach i stopią się w kontakcie.

Ponieważ w nocy będzie padać deszcz, pracownicy drogowi będą mieli ograniczone możliwości wcześniejszego czyszczenia dróg. To, w połączeniu z faktem, że burze śnieżne mogą utknąć w porannej sytuacji awaryjnej, może prowadzić do znacznie wolniejszego podróżowania i poślizgów.

Czwartkowa burza będzie wyzwaniem dla ekip drogowych, które będą dojeżdżać do pracy w godzinach porannych. Ostatnie produkcje mieszkańców Shomery Stone w News 4 odbywają się w nocy.

Popołudnie: Z wyjątkiem niektórych możliwych opadów w południowej części regionu, pada śnieg.

Popołudnie: Wiatry północno-zachodnie przez całe popołudnie i wieczór

Wieczór: Przygotuj się dziś wieczorem na solidne zamrożenie każdej mokrej lub niepoddanej obróbce powierzchni. Wieczorem iw nocy chłód powietrza będzie jednocyfrowy.

Ile śniegu będzie dostępne w czwartek? Oto możliwe grudki śniegu

Storm Group 4 twierdzi, że przenikliwe zimno i mrożące krew w żyłach suche wiatry z Arktyki ograniczą potencjał opadów śniegu.

Oczekuje się, że nagromadzenie śniegu wyniesie około 1 cala, ale może osiągnąć 2 cale od 18 do 22.

Rozmiar mógł być mniejszy niż cal, ponieważ obszar DC był wolny od śniegu. Ale jeśli śnieg wisi przez długi czas, możliwa jest większa objętość.

Oto przewidywane szanse na opady śniegu w Storm Team4:

  • 80% szans na co najmniej cal śniegu
  • 50% szans na 2 cale śniegu
  • 10% szans na 3 cale śniegu lub więcej
READ  Stracił przewodnictwo ze względu na pseudonim swojego członka.

Prognoza na przyszłość

Przewiewne, arktyczne wiatry opadną na Jowiszu. Temperatury zaczną się w latach 30., ale w wielu obszarach spadną do lat 20., a wiatr będzie wiał w latach młodzieńczych wraz z upływem dnia.

Mróz jest mniej w piątki i soboty. Piątkowe poranne wiatry mogą w niektórych miejscach zbliżyć się do zera, ponieważ najzimniejsze wiatry pojawiają się od około trzech lat. Maksymalna temperatura w piątek wyniesie 26.

Przewidywana wcześniej zimowa burza uderzy w nasze okolice w sobotę. Spodziewaj się opadów śniegu w południowym stanie Maryland. Następna burza jest prawdopodobna we wtorek.

Bądź na bieżąco z najnowszymi prognozami Storm Team4. Pobierz aplikację NBC Washington iOS i Android Otrzymuj alerty pogodowe w telefonie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *