Walka zbrojna w sali muzycznej w Sariyar! Doszło do starć z policją: 5 osób, w tym 2 policjantów, zostało rannych

Utworzono: 24 stycznia 2024 06:11

Około godziny 04:45 doszło do strzelaniny między policją a podejrzanymi po interwencji zespołów policyjnych w walce zbrojnej w sali muzycznej w Sariyar. W starciach rannych zostało 5 osób, w tym 2 policjantów. Zespoły policji nadal pracują na miejscu zdarzenia.

class=”medyanet-inline-adv”>

Do zdarzenia doszło około godziny 04:30 w sali muzycznej w dzielnicy Shariar Husur. Grupa walcząca z pracownikami Music Hall rzekomo otworzyła ogień do wezwanych na miejsce policji. Po interwencji policji doszło do konfrontacji. Podczas starcia dwóch policjantów zostało postrzelonych w nogę, ranni zostali także taksówkarz Hasan Isik oraz pracownicy klubu Yusuf i Suwat Torol. Stan jednego z rannych, który karetka zabrała do szpitala, taksówkarz Hasan Isik, jest określany jako krytyczny.

Policja przeszukała okolicę

Po starciu w sali muzycznej na miejsce wysłano kilka zespołów, ale podejrzani uciekli z miejsca zdarzenia. W schwytanie tajemniczych osób zaangażowane są siły specjalne. Zespół przeprowadził szeroko zakrojone działania zabezpieczające na ulicy, przy której znajduje się sala koncertowa, pojedynczo znajdując i badając puste łuski po pociskach w okolicy. Potwierdzono, że podczas zdarzenia kilka miejsc pracy w okolicy zostało trafionych kulami. Policja w dalszym ciągu łapie napastników.

READ  USA ostrzegają przed „nadciągającą” rosyjską inwazją, gdy Blinken udaje się do ONZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *