Walka Angels-Mariners: ciosy rzucone, Jesse Winker skacze, osiem outów prowadzi do gorącej walki

Kłótnia – prawdziwa walka, a nie tam, gdzie stoi kilku żołnierzy – wybuchła między Seattle Marines I Anioły z Los Angeles Niedziela w Anaheim. Wyrzucono dużą liczbę ciosów i było dużo dramatu, co oznacza, że ​​baseball nigdy nie zaczął się ponownie przez jakiś czas. Ostatecznie zwolniono osiem osób – sześciu zawodników i dwóch menedżerów.

Tak naprawdę wszystko zaczęło się w sobotni wieczór. W dziewiątej rundzie, w drodze do ogranicznika, rzut zbliżył się do głowy Mike’a Trouta. Gwiazda Aniołów nie była zadowolona i powiedziała więcej po meczu.

„Jeśli nie możesz rozbić się w środku, nie rozbijaj się w środku” – powiedział Trout (przez ocregister.com) „Jeżeli masz zamiar mnie uderzyć, uderz mnie w żebra. Nie uderzaj mnie w głowę. Nie wiem, czy o to chodzi, ale… nic w głowę, nie rób tego”.

To powszechny i ​​rozsądny refren wśród graczy. Trzymaj się z dala od głowy podczas rzucania twardym przedmiotem z prędkością większą niż 95 mil na godzinę. Mariners dzban Eric Swanson powiedział, że boisko było z dala od niego.

Niezależnie od tego wydaje się, że został przeniesiony na niedzielę.

Otwieracz Aniołów Andrew Wands jako pierwszy rozbił wieżę gwiazdy Mariners, Julio Rodrigueza.

W następnej rundzie Wands uderzył Jesse’go Wingera boiskiem. Skrzydłowy wydawał się przejmować jego miejsce, ale ktoś z kaczki Aniołów przykuł jego uwagę i wtedy uciekł. Winker wdał się w kłótnię z tymczasowym menadżerem Angels, Billem Nevinem. Skrzydłowy i Mariners, JP Crawford, obaj uderzali pięściami podczas walki, aby zniszczyć ławki. Widzieć:

Gdy sędziowie starali się rozwiązać problem, Aniołowie postanowili rzucić pojemnik z nasionami słonecznika w pobliżu Rizal Iglesias, co na chwilę zaczęło się odwracać.

Spodziewaj się zawieszeń, ponieważ możesz zobaczyć, jak wielu graczy zadaje wielokrotne ciosy w tej walce. Gdy opadł kurz, sędziowie zostali wyeliminowani: Nevin, Winker, Crawford, Rodriguez, Iglesias, Wands, odciążający zespół Angels Ryan Deborah i menedżer Mariners Scott Service.

READ  Ekrem Bey i Mansoor Bey powinni być ponownie kandydatami.

To ósmy mecz między tymi dwoma zespołami w ciągu ostatnich 11 dni. Anioły wygrały cztery z ostatniego tygodnia, ale Mariners zdobyli pierwsze trzy mecze z serii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *