Veysel Demirci otrzymał kolejny przetarg warty miliard dolarów

Veysel Demirci, prezes zarządu Ziver Holding, który dwukrotnie ubiegał się o stanowisko posła Elazığ z AKP, w dalszym ciągu otrzymuje zamówienia publiczne.

Firma Weisela Demirciego wygrała przetarg na infrastrukturę dla Rolniczej Specjalnej Zorganizowanej Strefy Przemysłowej Generalnej Dyrekcji Reformy Rolnej Ministerstwa Rolnictwa za 113 mln 270 tys. TL.

poprzez negocjacje

Mówi się, że Demirci otrzymał przetargi o łącznej wartości ponad 6,5 miliarda lirów, ostatnio przyznane spółce BOTAŞ Pipe Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Otrzymał prace budowlane Fazy 2 Dgbh okręgów Manavgat-Alanya-Gazipaşa-Anamur, które zostały wykonane przez Departament Zamówień i Kontraktów w „trybie negocjacyjnym”, a przybliżona wartość to 2 miliardy 519 milionów 722 tysięcy lirów. Do przetargu zaproszono trzy firmy. Przetarg wygrała spółka Ziver İnşaat-Makro Tel Communications Partnership, oferując ofertę o wartości 3 miliardów TL.

Niektóre inne oferty otrzymane przez Ziver Holding Company od publiczności to:

– Zbiornik Çorum-Ortaköy Aşdağul należący do DSI o pojemności 135 mln.
– Budowa pierwszej części sieci wody pitnej, kanalizacji i wody deszczowej w gminie Elazığ AKP o wartości 320 mln.
– Przetarg na eksploatację złóż minerałów Pingol o wartości 2 miliardów lirów.
– Przetarg na Centrum Szkolenia Policji w Zülfü Ağar.
– Autostrada łącząca Bingöl-Elazığ. Autostrada Konya Karaman.
– Międzynarodowy Kompleks Religijny Harbut.

Są zdjęcia z nazwiskami AKP

Wykonawca Veisal Demirci, którego działalność handlowa wzrosła za rządów AKP, zwrócił na siebie uwagę swoimi pozami z ważnymi nazwiskami AKP.

Demirci, który ma zdjęcia z prezydentem i przywódcą AKP Recepem Tayyipem Erdoganem, byłym premierem Binalim Yıldırımem i podobno bliskim mu wiceprezydentem Cevdetem Yılmazem, znany jest także z pozowania z książkami Erdogana.

Demirci, który sponsorował budowę budynku Komendy Wojewódzkiej AKP Elazığ, otrzymał plakietkę z rąk Erkana Kandemira, wiceprzewodniczącego ds. organizacji AKP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *