Tym razem proroctwa na rok 2024 pochodziły od „Simpsonów”. Widok ludzi zmuszonych do powrotu do domów przeraził widzów.

Niektóre wydarzenia z serialu animowanego „Simpsonowie” zaskakują widzów, gdy dzieją się w prawdziwym życiu, a serial podobno tworzy proroctwa.

Niektóre wydarzenia w serialu są zbyt realistyczne, aby można je było nazwać zbiegiem okoliczności. Na przykład zwraca uwagę przewidywane podobieństwo między rozprzestrzenianiem się i seriami wirusa Ebola.

Wiedział o wybuchu Covid-19 z dużym wyprzedzeniem

Simpsonowie, prezydentura Donalda Trumpa w USA, pandemia Covid-19, skandal z koniną, fuzja Disneya i Foxa, katastrofy łodzi podwodnych itp. Przepowiedział wiele katastrof i wydarzeń, zanim one nastąpiły. Odcinki „Simpsonów” wyemitowane w 2024 r. wprawiły widzów w przerażenie.

Zamknięcia domów rozpoczną się ze względu na ekstremalne upały

„Simpsonowie” wyemitowali odcinek o tym, jak w 2024 r. ludzie będą uwięzieni w swoich domach z powodu ekstremalnego upału. Emisja odcinka została wstrzymana z powodu Covid-19, ku wielkiemu przerażeniu widzów.

rrr.jpg

Co się stało?

„Simpsonowie” wyemitowali odcinek, w którym wyjaśnili, że nastąpi światowy kryzys inflacyjny i że dwa światowe supermocarstwa, Stany Zjednoczone i Chiny, pójdą na wojnę nuklearną.

Simpsonowie „Część do przyszłości” W odcinku zatytułowanym Donald Trump okazuje się, że jest on prezydentem Stanów Zjednoczonych.

W następnych wyborach Trump naprawdę został prezydentem Stanów Zjednoczonych. Podobny obraz miał miejsce w prawdziwym życiu. Między obydwoma filmami jest 15 lat różnicy.

READ  Niespodzianka Pożegnanie | Kim jest wyeliminowany ocalały? Kto i która drużyna wygrała nagrodę Survivor All Star Award Game? Który uczestnik Survivor został wyeliminowany w tym tygodniu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *