Trener Trabzonsporu Abdullah Awsi komentuje mecz Fenerbahçe! onuachu… – Wiadomości z ostatniej chwili Trabzonspor

Trabzonspor pokonał Fatiha Karagümrüka 5:1 w 29. tygodniu Trendyol Super League. Trener Claret-Blue Abdullah Awsi wydał oświadczenie po meczu. Doświadczony trener Paul Onuwachu wykluczył derby Fenerbahce z powodu kontuzji. Oto słowa…

Trener Trabzonsporu Abdullah Avcı złożył oświadczenie po meczu z Fatihem Karagümrükiem, który wygrali 5:1.

Oto słowa…

„Na pierwszych stronach gazet pojawiały się informacje o przeciwniku. Zespół, który grał bardzo zacięcie, doświadczony zespół. W połowie pierwszej połowy widzieliśmy bardzo jasne pozycje. Zrobiliśmy wszystko dobrze, nie bawiąc się emocjami. Zagraliśmy dobrze w Alanyi. Było nam smutno. przegrać mecz. To był pierwszy gol od dwóch tygodni. „To wszystko. Tydzień minął”.

„Taha Deb wykonał ważną obronę”
„Chociaż Taha nie grał długo, wykonał ważną obronę na pozycji Emre More'a. Gdybyśmy tutaj stracili bramkę, mogłyby powstać okazje”.

„Mamy dwa ważne cele”.
„Jesteśmy szczęśliwi. Mamy dwa ważne cele. W półfinale pucharu zmierzymy się z naszym przeciwnikiem Karakumrakiem. Dziś wygraliśmy i jestem bardzo szczęśliwy. Ważne jest, aby zawodnicy dobrze spisali się i trzymali się tego przez większość czasu meczu. Gratuluję. Moi gracze.

„Onuwachu nie wystąpi w meczu Fenerbahce!”
„Paul Onuachu nie wystąpi w meczu Fenerbahçe. Powróci 3 lub 4 kwietnia. Ogłoszenie w sprawie Uğurcan Çakır zostanie ogłoszone za kilka dni”.

READ  Opis Samet Akaydin z Trezeguet: Czułem się źle