Trendyol Super League | Alanyaspor 1-1 Kostep (wynik) – Wiadomości sportowe z ostatniej chwili

⚽ Wyniki

Alanyaspor i Goztepe zmierzą się w meczu otwarcia 3. tygodnia Super League.

Po tym jak przez większą część pierwszej połowy meczu nie było bramek, goście Kostep schodzili na przerwę 1:0 po golu Heliton w 45. minucie.

Alanyaspor szybko rozpoczął drugą połowę i wyrównał w 48. minucie po bramce Yusufa Öztemira.

Mecz zakończył się remisem 1:1, a do końca spotkania nie padła żadna inna bramka. Alanyaspor zwiększył swoje punkty do 2, a Göztepe do 3.

Żadna z drużyn nie mogła wygrać

Alanyaspor i Goztepe nie odniosły jeszcze zwycięstwa w lidze.

W pierwszym tygodniu Super League Alanyaspor zremisował 1:1 z Ayubsporem, a w zeszłym tygodniu przegrał 4:2 z Basakehirem.

Göztepe, który rozpoczął ligę od remisu z Antalyasporem, w zeszłym tygodniu zremisował u siebie z Fenerbahçe 2:2.

Corentin Alanyaspor: 1 – Gostep: 1

Statystyka: Park Kaina
sędziowie: Muhammed Ali Metoglu, Murat Altan, Ozkan Sultanoglu
Corentin Alanyaspor: Ertuğrul Taşkıran, Hadergjonaj, Furkan Bayır (min. 81 Lima), Aliti, Balkovec, Richard, Makouta, Rony Lopes (min. 56 Serdar Dursun), Efecan Karaca (min. 87 Janvier), Yusuf, Yusuf
Krok: Mateusz Lis, Nielsen, Koray Günter (min. 79 Taha Altıkardeş), Heliton, Miroshi (min. 59 Bokele), Djalma Silva, Tijanic (min. 20 Doğan Erdoğan), Solet (min. 79 Matsuki), Dkuatşısıki), min. 59 Juan), Romulo
Cele: Co najmniej 45 Heliton (Göztepe), min. 48 Yusuf Astemir (Corendon Alanyaspor)
Żółte kartki: Co najmniej 11 djanic, min. Przynajmniej Solet. 24 Corey Gunter, min. 62 Bogele (Gostep), min. 39 Efegan Karaka (Corendon Alanyaspor)

READ  Różnica między Anadolu Efes a Barceloną!