Trend TikTok odbiera życie: nie żyje 11-letni chłopiec

Tommie-lee Gracie Billington, 11-letni chłopiec z Anglii, zmarł, próbując wdrożyć trend, który zauważył na TikToku, nocując u znajomego.

Mimo wysiłków zespołu medycznego chłopca, który miał podejrzenie zawału serca, nie udało się uratować.

Choć policja w Lancashire podała, że ​​dochodzenie jest w toku, babcia dziecka, Tina Burns, powiedziała, że ​​11-latek zmarł po wzięciu udziału w trendzie na TikToku.

Tina oświadczyła, że ​​chce zwiększyć świadomość młodych ludzi na temat zagrożeń związanych z TikTokiem i wezwała giganta mediów społecznościowych, aby zrobił więcej na rzecz ochrony dzieci. „Wszyscy jesteśmy zdruzgotani. Nie chcemy, aby inne dzieci śledziły TikTok lub korzystały z mediów społecznościowych. powiedział.

TikTok i jedyny w swoim rodzaju „Bieżące wdychanie toksycznych substancji chemicznych” Centralny układ nerwowy Billingtona został dotknięty i szacuje się, że funkcjonowanie jego mózgu uległo pogorszeniu po rzekomym wdychaniu substancji, takich jak farba, rozpuszczalniki, puszki z aerozolem, kleje lub środki czyszczące.

Chociaż wiadomo, że praktyka ta jest bardzo niebezpieczna, może powodować niewyraźną mowę, zawroty głowy i halucynacje. Nudności, wymioty i dezorientacja należą do częstych skutków ubocznych. Donoszono, że wdychanie tych rozpuszczalników powoduje zawał serca i uduszenie.

READ  Zapowiedział, że poprowadzi wspólne szkolenie ze Stanami Zjednoczonymi! Notatka Rosji do Armenii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *