Trabzonspor – Beşiktaş: 3-0 (wynik meczu)

Trabzonspor i Beşiktaş zmierzyli się ze sobą na Pappara Park podczas zaciętego starcia w 5. tygodniu Trendyol Super League. Gospodarze Trabzonspor pokonali swoich głównych rywali 3:0.

Gole nowego transferu Onuwachu w 29. minucie, Pagasedas w 41. minucie i Visca w 62. minucie dały Claret-Blues trzy punkty po drugim zwycięstwie z rzędu.

Podczas gdy Trabzonspor po 5 meczach zdobył 9 punktów, Beşiktaş, który poniósł pierwszą w tym sezonie porażkę w oficjalnych meczach, po 4 meczach zdobył 7 punktów.

Dobra passa BEŞİKTAŞ przedłuża się do 6 meczów!

Dobra passa Beşiktaşa przeciwko Trabzonsporowi przedłużyła się do 6 meczów. Black-Whites nie wygrali w ostatnich 6 meczach ligowych przeciwko Trabzonsporowi.

Beşiktaş w 6 meczach zanotował 3 remisy i 3 porażki, pokonując Claret-Blue 3:1 w pierwszym tygodniu sezonu 2020–2021.

Protokół meczu

W 10. minucie strzał Visca z lewego rogu minął obok pola karnego.

W 14. minucie, niedaleko pola karnego, Fernandez stanął twarzą w twarz z piłką w lewy róg pola karnego, po czym podał Onur Bulut i piłka nieznacznie przeleciała nad bramką.

Trabzonspor objął prowadzenie w 29. minucie. Dośrodkowanie Bhartiego z lewej strony Onuwachu, który dobrze ustawiał się na tylnym słupku, głową skierował piłkę z lewej strony bramkarza Merta Knoka do siatki: 1-0.

W 41. minucie Bagazedas wykonał rzut wolny z prawej strony pola karnego, a piłka trafiła bramkarza Merta Cunoca z dołu słupka po jego lewej stronie: 2-0.

45+2. W minucie mocny strzał Mendy’ego zza pola karnego odbił się od bramkarza Merta Kunocka i odbił się od poprzeczki.

W 56. minucie Drezegut wdarł się w pole karne po przyjęciu piłki za obronę po podaniu Vizcy.

W 59. minucie piłka bramkarza w tylny słupek nie została uznana z powodu faulu Erana Elmaliego.

W 61. minucie, po przyjęciu podania Tresqueta z lewej strony, Vizca posłał piłkę do siatki w szóstce: 3-0.

READ  ZALGIRIS VILNIUS GALATASARAY NA ŻYWO 📺 | Na jakim kanale jest mecz Żalgiris Vilnius - Galatasaray? O której godzinie jest mecz GS?

W 82. minucie podanie Aboubakara i strzał Kessela w pobliżu pola karnego trafiły w ręce bramkarza Ugurkana Sakara.

90+4. W minucie Rozier i Bagacetas otrzymali żółte kartki za znęcanie się nad sobą.

Statystyka: Park Papary

sędziowie: Volkan Bayerslan, Serkan Chimen, Denis Kaner Oseral

Trabzonspor: Uğurcan Çakır, Mehmet Can Aydın, Baniya, Benkovic, Eren Elmalı (min. 72 Larsen), Mendy, Bakasetas, Abdülkadir Ömür (min. 46 Trezeguet), Visca (min. 72 Berat), Özdemin. Onuachu (co najmniej 47 Ennis Destan)

Besiktas: Mert Günok, Rosier, Necip Uysal, Colley, Onur Bulut (Min. 46 Masuaku), Hadziahmetovic, Fernandes, Salih Uçan (Min. 79 Zainutdinov), Rashica (Min. 67 Ghezzal), Rebic (Min.), C46 (Min. 46 Abu Bakr)

Cele: Dr. 29 Onuachu, Dania. 41 Pagasetas, Dania. 61 Visca (tor Trabzon)

Żółte kartki: Min. 51 Mendi, Min. 58 Eren Elmalı, Min. 86 Ennis Teston, min. 90+4 Bagacetas (Trapzonespore) Min. 90+4 Rozier (Beşiktaş)