Tom Hanks i Tina Fey SNL finały Govt-Sticken 2021

30 była sytuacja w Rox Studio 8H Płyn pełen niepewności.

Sobota o 15:00, The Pozycja Nowego JorkuT poinformował, że doszło między nimi do czegoś w rodzaju rządowej eksplozji Na żywo w sobotę wieczorem Obsada z „A Set Insider” Mówi „Czterech aktorów uzyskało pozytywny wynik testu na obecność wirusa korony – a „trzech” zostało wezwanych, ponieważ teraz „boją się” przybyć do studia NBC w 30 Rockefeller Center, gdzie w Midtown kręcono cotygodniowy pokaz szkiców”.

SNL Następnie Ogłoszony Serial komediowy jest prowadzony „z ograniczoną obsadą i ekipą” z powodu „braku widzów na żywo” i zniszczenia Nowego Jorku przez wariant Omigran, co skutkuje rekordową liczbą codziennych przypadków COVID (w porównaniu z 9822-około 900 przypadkami). dzień na początku listopada).

Jeśli to nie wystarczy, gość muzyki obiadowej Charlie XCX Napisał Powiedziano jej, że jest około 15:00? Poczta Historia biegła — jego „sekcja programu nie mogła się rozwijać ze względu na bezpieczeństwo wszystkich” i powinna zostać anulowana.

Wszystko to nasuwa pytanie: czy Lorne Michaels nie ma 77 lat, który wciąż nadzoruje każdy aspekt serialu? Czy nie musimy go chronić i zabezpieczać naszym nowo koronowanym Egzotycznym Człowiekiem Paulem Rootem? To nie jest odpowiedzialne! SNL Czy wszystko się wydarzy? A jednak byli uparci.

Ostatni odcinek 47. sezonu 2021 rozpoczął się od nagranego wcześniej monologu Toma Hanksa, który wyszedł na scenę, grając swoją pięciokrotną klubową kurtkę do palenia – klub założony przez Hanksa. SNL Pięciokrotnie.

„Dziękuję, jestem Tom Hanks. Dziękuję, ci, którzy przeżyli – zaczął. „Dzisiaj wszyscy Na żywo w sobotę wieczorem Planujemy zorganizować nasze wielkie wydarzenie świąteczne i dodać nowego członka do naszego Five-Timers Club, ale Kovit pojawił się na początku tego roku. Dlatego w trosce o bezpieczeństwo nie mieliśmy widzów i wysłaliśmy naszą obsadę i większość naszej ekipy do domu. Ale przyjechałem tu z Kalifornii. Jeśli myślisz, że nie lecę 3000 mil i przychodzę do telewizji, będziesz miał inny pomysł!”

READ  SwitchBot zapowiada nowy inteligentny zamek do drzwi za 99 USD, który nie wymaga żadnych narzędzi do instalacji

On Wtedy Tina wyprowadziła Faye, Kolejny członek Klubu Five-Timers. „Wiesz, założyłem Five-Timers Club,” zaproponował Hanks, na co Faye odpowiedziała: „Och, jak ty zacząłeś Govit?”

Obaj następnie zaciągnęli Roota do Five-Timers Club z pomocą najdłużej działającego aktora SNL, Kenana Thompsona.

„Spójrz na to, to jest piękne!” – krzyknął korzeń palącej kurtki.

Następnie przyszła wiadomość wideo od Steve’a Martina – który błędnie zidentyfikował Roota jako Hanks Tylko morderstwa w budynku Gwiazda Martina Shorta ma zostać trzykrotnym reżyserem — po czym nastąpi kilka „ulubionych na początku tygodnia” skeczy ze starymi faworytami.

Wygląda na to SNL To wszystko się wydarzyło. Rodzaj.

Posłuchaj także absolwentów SNL Rachel Trotsch i Any Costier Ostatni śmiech Światło internetowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *