Tom Brady wrócił na obóz treningowy Tampa Bay Buccaneers po 11-dniowej nieobecności

To niezwykłe, że gracze wychodzą z obozu treningowego poza sezonem, a główny trener Todd Bowles powiedział wtedy. Brady Udzielono urlopu na „załatwianie spraw osobistych”.

Mimo to Bowles powiedział, że Brady głównie wrócił do miejsca, w którym przerwał, i nalegał, aby chybienia siedmiokrotnego mistrza Super Bowl były „prawdopodobnie tylko warunkowaniem”.

„On jest świetny” – powiedział Bowles dziennikarzom Wieśniak. „Był tak dobry, jak wyszedł. Jest w porządku. W naszej szatni mamy rozproszenie. To dla nas nic wielkiego, ponieważ wszyscy wiedzą, co się dzieje.

„Jest miłośnikiem filmu – jestem pewien, że oglądał wszystko na taśmie. Więc wraca, kontynuuje to, co przerwał, ponownie przyzwyczaja się do dynamiki.

„On jest zaznajomiony z ofensywą, więc to normalne, że wraca, a my wracamy do pracy. Przyzwyczaja się do słońca i poznawania chłopaków, ale naprawdę dobrze poradził sobie z ofensywą”.

Mimo to, ciasny koniec Bucsa, Cameron Pratt, powiedział, że „zdecydowanie dziwne” było ćwiczenie bez swojego gwiazdora rozgrywającego.

„Tom jest wszechstronny, jest jak niekwestionowany lider zespołu” – powiedział. „Ponieważ nie ma go tam przez 11 dni, jest to dobra okazja dla innych facetów, aby wkroczyć i wypełnić tę pustkę.

„To było dziwne, Tom zwykle drwi z facetów na boisku, kiedy robimy bałagan, ale tak naprawdę tego nie mieliśmy. To było dziwne, ale myślałem, że niektórzy inni gracze podjęli krok. Blaine [Gabbert] Tom wykonał dobrą robotę przeciwko pierwszej drużynie, kiedy odpadł.

„Gdziekolwiek Tom był, jestem pewien, że nadal pracował i wykonywał swoje powtórzenia. Jeśli ktokolwiek mógł przeżyć 11-dniową przerwę podczas obozu treningowego, to był to Tom. Wrócił strzelając ze wszystkich cylindrów”.

Lineback Lavonte David dodał: „Oczywiście, jego obecność tam jest. To Tom Brady, więc kiedy go tam nie ma, wiesz. Ale po kilku pierwszych dniach wróciliśmy. To nasz regularny plan, wszyscy idzie do pracy.” „

READ  Johnny Depp i Amber Heard Dochodzenie o zniesławienie: sprawa przejścia na emeryturę Heard's Lawyers

Nie jest jasne, dlaczego Brady, który w lutym ogłosił przejście na emeryturę, a później cofnął swoją decyzję, podjął decyzję, by nie przepraszać, ale Bowles powiedział, że plan był gotowy przed rozpoczęciem pozasezonowego obozu treningowego.

Brody odrzucił plotki, że był w popularnym programie telewizyjnym „The Masked Singer” w zeszłym tygodniu. Cytat został opublikowany na Twitterze Jedna z jej reklam bielizny brzmiała: „Nie na zamaskowanej piosenkarce w zeszłym tygodniu. Jednak zamaskowana”.

Od czasu dołączenia do Bucks w 2020 roku z New England Patriots, Brady pomógł radykalnie poprawić losy zespołu.

Odwieczny rekordzista przed jego przybyciem, Bucs wygrał Super Bowl w pierwszym sezonie Brady’ego, zdobywając legendarny QB swój siódmy pierścień Super Bowl.

Zespół nie spełnił oczekiwań w zeszłym sezonie, ale wielu przewiduje w tym roku kolejną rundę o tytuł Super Bowl, nawet jeśli ich talizman już nie działa.

Bucks otwierają swój regularny sezon 11 września przeciwko Dallas Cowboys.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *