The Steelers wyznaczyli Omara Khana na swojego następnego dyrektora generalnego, podążając śladami Bena Rothlisbergera.

Obrazy Getty

Omar Khan, wiceprezes ds. piłki nożnej i zarządzania przedsiębiorstwem Steelers Mianowany następnym dyrektorem generalnym zespołuKevin zastępuje Colberta po 22 latach sukcesów.

Khan jest jednym z nich Sześciu kandydatów Steelers przeprowadził drugi wywiad. Pozostała piątka to Brandon Hunt, koordynator skautów pro-Steelers i wiceprezes personelu graczy Titans. Z Ryanem Cowanem, wiceprezesem Buchanana John Spitech, były dyrektor generalny Pills i Steelers, Doug Wally i wiceprezes Eagles. Oczekuje się, że Weidl zostanie nowym asystentem GM Steelersów. Według Aditi Kingpwala.

44-letni Khan jest w Steelers od 2001 roku, po dołączeniu do Saints z NFL w 1997 roku. Zanim został wybrany na dyrektora ds. zarządzania piłką nożną w 2011 r., początkowo pełnił funkcję koordynatora ds. zarządzania piłką nożną w Pittsburghu. Khan awansował na swoje najnowsze stanowisko. Wiceprezes ds. Administracji Piłki Nożnej i Biznesu w 2016 roku. Z 21-letnią własnością Khana, Steelers wygrali dwa Super Bowls i trzy tytuły AFC.

Khan pójdzie w ślady legendy Colbert, która pomogła stworzyć listę, która wygrała dwa Super Bowls, trzy tytuły AFC Championship i 10 lig. Steelers rozegrali 14 play-offów w Pittsburghu w ciągu 22 lat Colberta. 18 kolejnych niepokonanych sezonów w NFL było tak długich, że mieli tylko jeden sezon przegranych.

„Jestem bardzo podekscytowany możliwością objęcia stanowiska dyrektora generalnego Pittsburgh Steelers” – powiedział Khan w oświadczeniu zespołu. „Chciałbym podziękować Artowi Rooneyowi II, Mike’owi Tomlinowi i Kevinowi Colbertowi za całe wsparcie w tym procesie. Niestrudzenie pracujemy, aby zbudować kolejną mistrzowską drużynę piłkarską dla narodu i naszej społeczności”.

Po skompilowaniu rekordu sezonu zasadniczego 9-7-1, Steelers przeszli do play-offów z sezonu 2021. Pittsburgh Poza sezonem bezpłatne podpisanie agenta w cenie Mitchell Trobiski I wybór byłego rozgrywającego bit Kenny Picketta Z dwudziestym ogólnym wyborem. Obie ćwiartki będą rywalizować Mason Rudolf Musi być pierwszym otwierającym drużynę w pierwszym tygodniu.

READ  Zastrzyki przypominające koronawirusem dla osób poniżej 50. roku życia zostały wstrzymane w związku z dążeniem do przyspieszonej nowej szczepionki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *