Senat GOP między Oz i McCormick głównie b. Sekretarz Stanu opowiadał

Symbol zastępczy, gdy ładowane są akcje artykułu

Rywalizacja między znanym lekarzem Mehmetem Ozem a byłym prezesem funduszu hedgingowego Davidem McCormickiem ma się powtórzyć, a czołowy urzędnik wyborczy Pensylwanii mówi, że różnica między dwoma kandydatami republikanów od środy była zbyt cienka, by ją sprowokować.

W oświadczeniu p.o. sekretarza stanu Lee M. Chapman powiedział: „Prawobory republikańskie w Senacie Stanów Zjednoczonych będą prawnie wymagane do przeprowadzenia przeglądu stanu w dniu 17 maja. Mehmet C. Oz i David H. McCormick, którzy zajęli odpowiednio pierwsze i drugie miejsce, będą musieli zmierzyć się z obowiązkową jednoprocentową różnicą poniżej prawa stanowego. Otrzymał połowę wszystkich głosów.

Posunięcie to przesuwa koniec wyścigu do czerwca, kiedy okręgi będą musiały ponownie przeliczyć głosy do 7 czerwca i zgłosić swoje ustalenia Sekretarzowi Stanu do 8 czerwca.

Według Ostatnia liczba głosów Mając ponad 1,3 miliona głosów, Oz prowadzi McCormicka 947 głosami.

Annie Linsky z Post omawia przypadkowy wpływ byłego prezydenta Donalda Trumpa w kluczowych wyścigach prawyborów 17 maja. (Wideo: Mahlia Posey / The Washington Post)

Oz ma poparcie byłego prezydenta Donalda Trumpa, który oskarżył go o wstrzymanie się od głosowania i nakłanianie chirurga, aby po prostu ogłosił go zwycięzcą.

W oświadczeniu McCormick powiedział: „Nasza kampania otrzymała prawie 418 000 głosów, wygrywając w 37 z 67 okręgów, i jesteśmy dumni, że przyczyniliśmy się do historycznego głosowania z niewielką jak brzytwa różnicą między mną a Mohamedem Ozem”. Kampania oczekuje „szybkiej naprawy” relacjonowania, więc „możemy się zjednoczyć, by jesienią pokonać socjalistę Johna Fettermana” – powiedział.

Kampania Oza nie zareagowała natychmiast na doniesienia o ponownym przeliczeniu.

Zwycięzca prawyborów GOP zmierzy się z gubernatorem porucznikiem Fettermanem (D) w wyścigu uważanym za kluczowy do kontrolowania Senatu. Sen odchodzi na emeryturę na 11 lat. Patrick J. Tommy (R) obecnie zajmuje to stanowisko.

Demokraci przechwycili wiadomość o przeliczeniu w środę, argumentując, że Komitet Demokratycznej Kampanii Stulecia ostatecznie zaszkodzi zwycięzcy GOP „przez niekończące się walki wewnętrzne”.

READ  Najlepsze mecze Mistrzostw Świata 2022: bramka Ronaldo stawia Portugalię przed Ghaną

„Ponowne przeliczenie zapewni, że Republikanie pozostaną podzieleni, zdezorganizowani i zdezorientowani – a którykolwiek kandydat GOP w końcu się pojawi, będzie miał największą niekorzyść w wyborach powszechnych” – powiedział w oświadczeniu rzecznik DSCC David Bergstein.

Po McCormicku pierwszą rzeczą, która zwróciła uwagę republikanów w głosowaniu pocztowym, była uwaga. Sprawa kontynuowana W tym tygodniu, aby upewnić się, że karty do głosowania pocztowe bez odręcznych dat nie zostaną odrzucone. Kampania Oza odrzuciła ten ruch jako próbę zliczenia „prawnie odrzuconych głosów”.

Na razie nie wiadomo, co zrobi po opuszczeniu stanowiska. Chociaż Oz wypadł dobrze w głosowaniu bezpośrednim, głosy Mail-in były nieznacznie na korzyść McCormicka, który zdobył 32 procent głosów pocztowych stanu i Ozina 23 procent, według Departamentu Stanu Pensylwanii. Informacja.

Maria Louis Paul przyczyniła się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *